Polecane posty

Marecki2922    518
Napisano (edytowany)

Panowie odnawiam właśnie swojego władzia i chcę dokupić nowe przednie lampy , dotychczas miałem oryginalną obudowę z włożonym odblaskiem H-4 z dużego fiata 125p działały pięknie te lampy ale już tak są zniszczone że pora je zmienić tylko na jakie , pełno jest badziewia  a wolałbym kupić coś konkretnego  , chciałbym żeby dawały dużo światła i żeby miały trwałą obudowę , , co polecacie ?

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Spróbuj założyć Wesem, chyba jedyny dość sensowny wybór.

  • Thanks 1

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    518

Dzięki wszystkim , zobaczę czy mają WESEM w pobliskim sklepie , niema to jak zobaczyć towar na własne oczy


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lemysz1
      Witam. Mam problem, poniewaz od pewnego czasu przestały działać mi halogeny na dachu oraz nie działa obrotomierz(mth liczy normalnie). Bezpieczniki są ok (przynajmniej te które znalazłem, żarówki też ok. Jak włącze światła to normalnie wszystko sie podświetla na tabeli przełączników tam gdzie włącza sie halogeny, ale jak włącze to nie działają. Cóz może być przyczyna? Może ma jeszcze gdzieś schowane bezpieczniki? Pozdrawiam
    • Przez matus951
      Witam
      Chciałbym założyć światła na dach do swojego Ursusa 4514, ponieważ gdy jest ciemno ciężko pracuje się z ładowaczem przy standardowym oświetleniu. Poprzeglądałem trochę internet i chciałem się dowiedzieć jak sprawdziły by się takie światła w tej roli: http://moto.allegro.pl/swiatla-halogeny-listwy-dzienne-led-12v-i1857044236.html Zapewne ładnie by wyglądały ale czy doświetlały by chociaż na 3-5m przed ciągnikiem, żeby było widać dobrze łyżkę albo widły?
    • Przez rbit
      Wczoraj po powrocie z pracy zauważyłem na feldze prawego przedniego koła olej. Nie było go dużo a ten wyciek z tej szczeliny pomiędzy piastą a korpusem zwolnicy. Co może być przyczyną i czy to poważne? Ciągnik jest nowy ledwo co dotarty. Pytam bo jeszcze do maja następnego roku ma gwarancję tak że jakby co to na drugi przegląd podam usterki i niech robią serwisanci. A nie działający wskaźnik paliwa to może być skopany sam czujnik?
    • Przez karol23
      Witam mam problem z cielakiem urodził się wczoraj ok12 (a więc ok 30 godzin temu). Na początku wszystko było ok krowa go wylizała dałem mu mleko, po jakiś 2 godzinach gdy poszedłem do niego okazało się że z pępowiny krew mu leci (co go znacznie osłabiło), zawiązałem i jakoś doszedł do siebie, wieczorem jednak zauważyłem kolejny kłopot podwinięte przednie kopytka. Dodam że cielak szedł tyłem także nie jest to spowodowane jakimś nadciągnięciem. Za każdym razem jak próbuje wstać to stoi na tych podwiniętych kopytkach, próbuje mu je odprostować ale co najwyżej stoi na „czubkach kopytek”. Miał ktoś podobny przypadek? Czy masowanie w tym wypadku pomoże czy raczej nic z niego nie będzie?




    • Przez aero2
      Witam.
      Mam problem prawe przednie koło mi się rozkręca buja w Ursus C-330M to znaczy na razie chodzi ale jest przerwa w nim prawie 1 cm.
      Prawdopodobnie padło coś od orki bo ciągle ją robiłem przez 1,5 roku czy ktoś może powiedzieć co to za część trzeba wymienić kupić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj