rbit

Members
 • Ilość treści

  325
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

5 Neutral

O rbit

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 04/03/1982

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3366 wyświetleń profilu
 1. Wnioski ONW, płatności obszarowe i rolnośrodowiskowe na epue dalej w obsłudze - żadnej papierowej decyzji - jawne kpiny żeby tak długo dopłat nie było a przecież nawet żadnych ekoschematów nie mam tylko wypas krów i ściółka z dobrostanu.
 2. Czy mógłby ktoś podać link do pobrania aktualnego wzoru rejestru wypasu krów na ten rok ? Na stronie agencji nie mogę znaleźć - są jakieś ze starszych lat.
 3. Ile oleju nalać do misy filtra powietrza w MTZ 820? Wkłady filtra wymieniać/czyścić za każdym razem ze zmianą oleju w silniku ? Można jeździć chwilę ciągnikiem bądź odpalić ze zdjętym filtrem powietrza?
 4. Ja jeszcze zwykłych rolno-środowiskowo-klimatycznych nie dostałem - wszystko w obsłudze: obszarówka, ONW i RŚK a ludzie już ekoschematy podostawali.
 5. Czyli w każdym MTZ 820 musi chlapać bo taka konstrukcja ? Wczoraj rozkręciłem odmę czyli ten wąż plus kopułka z filterkiem i zamówiłem nowy krążek, ale może niepotrzebnie jeśli to tak ma być - myślałem, że u mnie coś źle jest bo przy zdjęciu korka wlewu pryskało kropelkami oleju lub przy dobrze rozgrzanym taka mgła olejowa.
 6. Jeśli przy zapalonym ciągniku 820 zdjąć korek wlewu oleju to normalne, że pluje przez kanał wlewu kropelkami oleju?
 7. Ja wysłałem w epue poprzez opcję wyślij pismo zapytanie przy płatności rolnośrodowiskowej dlaczego tak długo nie ma kasy. Ludzie dostają już za ekoschematy a ja za stado które jest w ocenie gdzie stawka za sztukę jest znana i wyliczona nic jeszcze nie mam. Nie wiem czy mi coś odpiszą albo wyślą kontrolę 😅
 8. Ciekawe że ludzie dostają już dopłaty za ekoschematy a ja nie mam jeszcze rolnośrodowiskowych - jesienią były tylko zaliczki onw i obszarówki. Ma też tak ktoś, że nie ma ekoschematów a nie dostał jeszcze płatności?
 9. A jeśli chcę usunąć błędnie wpisane zdarzenie to przy tej korekcie zaznaczam opcję wykreśl wszystko?
 10. Zgłaszałem urodzenie przez IRZ Plus i nie zaznaczyłem, że była ciąża mnoga - dwoje cieląt i teraz pisze że jest tam błąd blokujący. Pierwsza sztuka przeszła, ale druga wisi z komunikatem: dokument w trakcie kontroli.Czy sam jakoś to mogę poprawić czy trzeba udać się do najbliższego oddziału ARiMR.
 11. Jak się nie ma zwierząt to można iść do innej roboty i na ZUS. Ja nie mam żadnych ekoschematów i dalej wniosek o płatności rolnośrodowiskowe w obsłudze na epue.
 12. Czy ta uszczelka gumowa Oring uszczelka filtra odśrodkowego oleju MTZ 501404059 za 3,99 zł z Rzeczyca Księża - Allegro.pl - (12462453525) to jest od tej metalowej pokrywki nad filtrem oleju tym FILTR HYDRAULIKI MTZ WKŁAD 7610000000 6897610000000 (mizar.com.pl) w zbiorniku od oleju hydraulicznego?
 13. A co z płatnościami rolnośrodowiskowymi?
 14. Fosforanu amonu czyli Polidapu u mnie nigdzie nie ma.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj