JOHNSTYJEK

Trawa sudańska(Nutri Honey)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JOHNSTYJEK    0

Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
Dnia 14.05.2019 o 14:47, michalzetor93 napisał:

Trochę suszy i już każdy myśli- zrobię bel i będę sprzedawał po 200 albo i więcej...

A Ty to chyba  wściekły  krowiarz co nie ma co dać jeść zwierzynie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
1 godzinę temu, michalzetor93 napisał:

Wściekły czasem jestem, ale o mój zapas paszy się nie przejmuj.

Ja się NIGDY  kims nie  przejmuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez peewee1984
      Witam.
      Planuję zakup sieczkarni samojezdnej do koszenia kukurydzy i zbierania lucerny i innych zielonek z pokosu. W związku z tym mam pytanie czy do zbierania zielonki z pokosu potrzebna jest jakas modyfikacja sieczkarni poza wymianą podbieracza?? Jaka sieczkarnia jest najlepiej przystosowana do takiej pracy mieszanej? Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to okolo 60.000 pln. Dzieki za informacje
    • Przez matias941211
      Witam. Planuje wsiac coś w mieszankę zbożowa żeby po zniwach szybko odbiło i skosic jeszcze dla krów. Co polecacie?
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich.Zamierzam zasiać trawe. Zastanawiam się nad trawą firmy barenbrug. Polecacie trawy z tej firmy?
    • Przez damianoooo
      Witam do końca tygodnia muszę  zasiać lucernę 1h sieję ją pierwszy rok na 4 klasie gleby. Nie mam o niej żadnego pojęcia, w  okolicy też nikt  nie sieje. Jak nawozić jakie dawaki ? ile czasu schodzi ? Kiedy kosić mniej więcej ile dni od zasiewu. ile bel z 1 h ? na jeden pokos. Czy lucerna na słabszych klasach ziemi ma sens ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj