Kamilc360pL

Rewers nie działa Deutz Fahr agrotron 6.00tt

Polecane posty

Kamilc360pL    1

Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beniu33    5
36 minut temu, Kamilc360pL napisał:

 

Kiedyś miałem podobnie, choć nie pamiętam kodu błędu. Przyczyną było zablokowanie się reduktora skrzyni między tzw. żółwiem a zającem.  Problem ustąpił po kilkukrotnej próbie przełączenia skrzyni z żółwia na zająca

Napisz czy  u Ciebie to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już ci odpowiedziałem w innym poście a ty grzebiesz i grzebiesz jak nie masz dźwigni po prawej stronie za fotelem to nie masz biegów wolnych koniec kropka masz ciągnik ze skrzynią 72XX więc każda instrukcja obsługi od agrotrona mk1,mk2,mk3,new od 120 do 165 koni bedzie odpowiednia ! jak mi zaraz odpiszesz ze świeci ci się kontrolka od żółwia lub zająca a nie masz dźwigni to znaczy ze jakiś ktoś niezorientowany włożył przekaźnik którego nie powinno być


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
    • Przez mechanik
      Jak w tytule co było już zrobione to wymiana kpl. synchronizatora widełki wodzik podkładki na wałku łożyska i nadal jest to samo przy spokojnej jeździe jest ok wyskoczy tylko przy szarpnięciu przykładowo gazem lub na kołach obciążeniem. Przed naprawą synchronizator zgrzytał podczas wrzucania i wyskakiwał pod obciążeniem teraz odziwo pozostało wyskakiwanie i tu pytanie czemu tak się dzieje
    • Przez martin0000
      Mam taki problem nie działa wentylator w Manitou i woda się grzeje,nie działają też lewe obroty co może być przyczyną? Cewka jest dobra, rocznik 2014 silnik Mercedes 100 km
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Dotyczy filtra Deutz (nie SDF), o nr 04131596, filtr paliwowy dokładny common rail.
      Filtr nowy zanieczyszczony opiłkami poprodukcyjnymi na gwincie wewnętrznym. Inne filtry z tej partii na półce w sklepie podobnie.
      Przedstawicielstwo sdf w Polsce reklamacji nie uznaje.
      Miał ktoś podobny problem, zazwyczaj użytkownicy nie sprawdzają co montują a serwisanci wcale, tylko zdjąć zaślepkę i wkręcić. później układy siadają ponieważ dbając i wymieniając filtry możemy zajechać układ paliwowy.
      Najlepiej gdyby filtry Deutz były zapakowane w folii zgrzewalnej i pudełku a nie tylko z zaślepką.
    • Przez caseuser
      Witam,
      Mam problem z EHR, mianowicie nie świeci się żadna dioda od EHR, tak jakby nie było wcale zasilania. Błędów na komputerze nie ma żadnych. Stało się tak po robieniu głowic i myciu silnika. Bezpieczniki całe. Orientuje się ktoś którędy i skad dochodzi tam zasilanie do tego EHR? Może bym coś pomierzył. Z góry dzięki 😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj