Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin06    13

Witam,

od niedawna jestem posiadaczem rozsiewacza bogballe l1 plus. Mam obawy odnośnie ustawienia szerokości roboczej, aktualnie ścieżki mam co 12 metrów. Przeglądając instrukcje obsługi oraz tabele wysiewu zauważyłem, że podczas ustawienia rozsiewacza na 12 lub 15 metrów nie ma żadnej różnicy (ustawienie łopatek, wysokość zawieszenia maszyny oraz kąt pochylenia jest taki sam). 

I odnośnie tego mam pytanie jeśli nie ma żadnych różnic w ustawieniu i będę siał co 12 metrów to nie będzie za dużych nakładów i po czasie na polu będzie widać pasy.

Może ktoś z was sieję tym modelem na 12 metrów i wypowie się jak to wygląda w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

te rozsiewacze mają unikalny system wysiewu i mogą rozsiewać od 12-18m bez zadnej zmiany łopatek. ewentualną korektą moze byc zmiana kąta rozsiewacza. pobierz sobie aplikację Spread Charts i sobie ustawisz rozsiewacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez karik333
      ma ktoś może wymiary i zdjęcia przyczp long uni brzeg Najlepiej 8t long lub 6t long
    • Przez ZKA
      Potrzebuje rozmiary opon do Case MXM175 szczególnie te szerokie?
    • Przez tower1988
      Witam, jestem nowy na forum więc jeżeli umieściłem temat w złym miejscu to przepraszam. Mam taki problem i pytanie zakupiłem rozsiewacz Bogballe Extrend 3000kg z komputerem i jak próbuję go podłączyć to znaczy plus do plusa i minus do minusa to na komputerze nie wyświetla się żaden napis tylko podświetlenie (pusty ekran) i cicho piszczy. Czy ktoś posiada taki rozsiewacz z komputerem i może mi powiedzieć czy komputer jest uszkodzony czy ja po prostu nie umiem tego podłączyć. Kompter to Calibrator 2003. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Ewentualnie proszę o informację na nr tel 667 262 676 może być sms ja oddzwonie. W załączniku zdjęcia komputera i rozsiewacza.


    • Przez AndrzejMikulewicz
      Witam jestem od niedawna posiadaczem używanego pługa obrotowego cztero skibowego marki kuhn. Nie mam pojęcia jak zmienić szerokość orki skiby z 35cm na 40cm. Może któryś z kolegów miał do czynienia z tym plugiem i wie jak to zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj