Skocz do zawartości
AndrzejMikulewicz

Regulacja szerokość pługa Kuhn 102

Polecane posty

Witam jestem od niedawna posiadaczem używanego pługa obrotowego cztero skibowego marki kuhn. Nie mam pojęcia jak zmienić szerokość orki skiby z 35cm na 40cm. Może któryś z kolegów miał do czynienia z tym plugiem i wie jak to zrobić?

Edytowano przez AndrzejMikulewicz

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    18

W 102 to chyba w ramie ten trójkąt trzeba przestawić jak dobrze pamiętam,popatrz na oznaczenia na ramie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez przemo75
      Sprzedam części zamienne do następujących marek maszyn: Amazone, Bogballe, Claas, John Deere, Kongskilde, Kuhn, Nordsten i inne, Wystawiam faktury lub paragony.Części jest dużo,szczególnie do John Deere i Kuhn,dlatego proszę o zapytania na priv , na emaila przemo75@wp.pl lub 502 321 445
    • Przez JoannaAngelus
      Witam

Mam problem z Zetorem 16145, czy ktoś wie jak regulować wtryski?
    • Przez Joda
      Witam! 
      Otóż w niedalekiej przyszłości mam zamiar zakupić nowy siewnik.
      Po głowie chodzi mi Kuhn Integra 3003 (3 metrowy) i właśnie tu pojawia się problem, jest to siewnik dość "duży" (waga ok. 2t)
      I pytanie brzmi: Czy Zetor 12145 dałby sobie z nim radę?
      Czy ktoś z was jest może "w temacie" i mógłby mi pomóc?
      Z góry dzięki
      pozdrawiam

• Przez matiz955
      Cześć.
      Chciałbym zapytać się o poradę, jaki siewnik byście polecali do kukurydzy, który chcę zakupić na wiosnę przyszłego roku na Młodego Rolnika.
      Siewnik pneumatyczny, punktowy, 4-rzędowy, najlepiej redlice talerzowe, do 45 tyś zł.
      Siewnik będzie współpracował z Kubotą M7040- 74hp.
      Co polecacie w tych cenach, może ktoś jakiś posiada.
      Ostatnio patrzę, są jakieś nowe marki, jak  MINOS czy OZDOKEN, lub też MATERMACC.
      Liczę na pomoc, pozdrawiam