Cichy1925

bury pelikan max 3600

Polecane posty

Cichy1925    1

Chciałbym zasięgnąć opinii o tym opryskiwaczu bury pelikan max 3600 przymierzam się do zakupu, ale chciałbym pierw zasięgnąć opinii osób które takie maszyny użytkują cenowo wychodzi fajnie z dobrym wyposażeniem oś amortyzowana komputer z gps automatycznie wyłączane sekcje głowice 4 pozycyjne belka 21 m z oświetleniem  jest dla mnie najbardziej odpowiednia tylko jak jest z jakością. Odpowiedniki zachodnie  cena dużo wyższa a znów używki to sprzęty wypracowane dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88

Też oglądałem ten model, w sumie mnie bardziej by interesował max 3000. Opryskiwacz jak na tą pojemność jest ogromny, duży prześwit, bardzo mocna i długa rama, koła dość mocno wysunięte do tyłu. Nie wiem ile waży ale myślę że w porównaniu do konkurencji sporo więcej a jednak te zbędne kilogramy trzeba ciągnąć. Na jakim komputerze ci wyceniali, na ile sekcji dzielona belka i orientacyjne jaka cena netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy1925    1

teejet radion 8140 cena około 130 netto ale to jeszcze mówił że upust będzie jak się zdecyduje do marca. maszyna fajnie się prezentuje waga 2800kg  hardii  navigator tych gabarytów 4000kg według tabliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez matis346
      Prosze o opinie użytkowników opryskiwaczy BURY. Bo jestem za interesowany kupnem z tej firm. Czy może polecicie mi jakaś inna firmę???
    • Przez luki2104
      Witam planuje zakupy ma być to główny Ciągnik w gospodarstwie pracę jakie ma wykonywac to :
      Praca z ladowaczem (ładowanie obornika, ubijanie kukurydzy i sianokiszonki)
      Uprawa ziemi (głównie orka )
      Zależy mi żeby był to ciężki traktor, powierzchnia gospodarstwa to 35ha posiadam już 4 inne ciagniki
    • Przez woj322
      Witam 
      Zamierzam kupić opryskiwacz Bury Pelikan 2000 z belką 21 m.
      Proszę o opinie o tym opryskiwaczu ( wady i zalety ). Na co zwrócić uwagę i jakie dodatkowe opcje warto dołożyć do niego.
    • Przez Fugeo
      Cześć, mam ofertę na te dwa opryskiwacze, który z nich polecacie?
       
      BURY MAX 1000:
      mieszadła hydrauliczne rama z zaczepem do szybkiego agregowania wraz z kółkami zewnętrzny rozwadniacz środków chemicznych zbiornik do mycia rąk 15 l zbiornik czystej wody 100 l oświetlenie LED drogowe + oświetlenie robocze w postaci dwóch lamp halogenowych pompa AR 133 l/min 20 bar sterowanie elektryczne Combo 177 (5 sekcji) belka 15 m, składana i rozkładana hydraulicznie w systemie X niezaleznie (belka HX) rotacyjna dysza do płukania wałek WOM Cena netto: 35 000 tys
       
      KRUKOWIAK HEROS 1000:
      zbiornik na czystą wodę do płukania uładu zbiornik na wodę do mycia rąk stabilizacji belki hydrauliczna wymuszona pompa 151 l/min belka 15 m rozkładana hydraulicznie niezależnie, podnoszona hydraulicznie rozwadniacz boczny sterowanie elektryczne praca/przelew z regulacją ciśnienia głowice 5-pozycyjne z rozpylaczami szczelinowymi płuczka zbiornika głównego  
      Cena netto: 35 200 tys
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj