matis346

Opryskiwacz bury

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matis346    0

Prosze o opinie użytkowników opryskiwaczy BURY. Bo jestem za interesowany kupnem z tej firm. Czy może polecicie mi jakaś inna firmę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

ja interesuje się takim w ful opcji i zobaczymy, cena kusi :) a biardzkiego to nie chce na podwórku widzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

ja bede bral na MR.
2000L 18m
belka 4H
pompa 219L
oswietlenie drogowe i robocze led
komputer Bravo 180s
rozwadniacz
pluczka
wlasny uklad hydrauliczny
wałek wom

cena okolo 83 000 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eMWu
      Jestem zmuszony do kupna agregatu ścierniskowego.
       
      Ze względu na konieczność pracy na zakamienionych glebach mam 3 typy z odpowiednimi zabezpieczeniami talerzy:
      - Bury KBT talerze 560/4,5 z wałem pierścieniowym ze zgrzebłem (właśnie ten wał nie wiem czy będzie się dobrze spisywać).
      - Mandam TAL-C talerze 560mm wał kołeczkowy.
      - Akpil Tiger talerze 560mm wał segmentowy. - nie wiem czy ta maszyna to nie jest przerost formy nad treścią, liczę na opinie użytkowników. Zabezpieczenia też nie wyglądają, aby miały spory skok - na bardziej wystającym z gleby kamieniu maszyna myślę może stanąć na talerzu.
      Do każdej z nich regulacja kata nachylenia talerzy. Nie wiem czy dopłacać do talerzy 610mm - duża jest różnica w jakości pracy? Mocno wzrasta zapotrzebowanie na moc? Postaram się załatwić coś na próbę, może akpila...
       
      Głównym kryterium przy wyborze jest jakość pracy i jakość elementów roboczych. Nie interesują mnie talerzówki z talerzami na zabezpieczeniach gumowych. Nie interesuje mnie także ściąganie używanej maszyny z zachodu, cena używki porównywalna do polskiej nówki, a elementy robocze wyeksploatowane. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
    • Przez LukaszC5
      Witam
      Co myślicie o opryskiwaczach firmy Bury?
    • Przez Drobnik
      Witam posiada moze ktos cennik opryskiwaczy bury? bo w internecie za bardzo nie ma zadnego cenniku, a napewno nie tylko mi on sie moze przydac;) interesuje mnie taki 2000-3000l, hydraulicznie rozkladany itp.
    • Przez szymong1234
      Witam.
      Zastanawiam się poważnie nad zakupem brony talerzowej do uprawy przedsiewnej. Miała by ona mieć szerokość około 4.5m.
      Na razie orientowałem się co do ceny brony talerzowej Mandam i Rolex. Rolex jest sporo tańszy (około 10 tyś) ale praktycznie nic o nim nie wiem. Różnica między mandam i rolex jest taka że mandam ma tylko 4 m albo 5 m szerokości ale jest na zabezpieczeniach sprężynowych a rolex ma 4.5 m ale jest na zabezpieczeniach gumowych. Moje pytanie brzmi czy warto zapłacić więcej za mandam czy też warto zaryzykować rolex lub może polecicie inne talerzówki lub powiecie coś o firmie rolex. Pod uwagę brałem jeszcze talerzówki firmy bury. 
    • Przez Qba1
      Mam do zaoferowania zawieszany opryskiwacz firmy BURY
       
      – Opryskiwacz 600L, z belką 15-metrową
      – Trwały i estetyczny zbiornik polietylenowy, z dużym, wygodnym wlewem oraz zbiornik do mycia rąk
      – Włoska pompa ZETA 140
      – Filtry sekcyjne na każdej sekcji
      – Ręczna belka opryskowa
      – Oprawy potrójne z kompletem dysz standardowych, antykapacz
      – Zawór sterujący włoski stałociśnieniowy 5 sekcji + 2.
      – WOM
      – Komplet dysz standardowych polimerowych (30szt)
      – Komplet dysz eżektorowych, włoskich ARAG (30szt)
       
      Cena BRUTTO: 13 650zł
      Do negocjacji, odbiór koło Płocka.
       
      W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na priv, lub: 500 401 523
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj