Skocz do zawartości
Drobnik

Cennik opryskiwaczy Bury

Polecane posty

Drobnik    2

Witam :) posiada moze ktos cennik opryskiwaczy bury? bo w internecie za bardzo nie ma zadnego cenniku, a napewno nie tylko mi on sie moze przydac;) interesuje mnie taki 2000-3000l, hydraulicznie rozkladany itp. :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    113

W takich sprawach najlepiej dzwonić lub z dilerem gadać bo możliwość konfiguracji jest bardzo duża i cena może wzrosnąć dwukrotnie od podstawy.

Masz jakąś konkretną specyfikacje? jaka szerokość belki? Jaki komputer? Belka składana symetrycznie czy asymetrycznie ? Rozwadniacz, znacznik pianowy, itp itd...

Majcin    6

http://www.bury.com.pl/dzial-kontakt.html
Na dole wybierz woj. lubelskie i masz dilerów.

Pytanie odnośnie cennika w wyższym poście,
- belka hydr. prod włoskiej ... przeznaczona pod system rękawa powietrznego np na 21m - 39100
- rękaw powietrzny wraz z : ......... np na 21m - 57300
Chcieć z rękawem to te dwie sumy sumuje się do całkowitego kosztu czy tylko tą 57300??

Arek    113

Chyba tylko to drugie. Z taką małą różnicą, że cennik na 2016r belka z rękawem 21m 74600zł. Dla perkoza ale dla pelikana zapewne tyle samo.

Majcin    6

Wiem wiem że to stary cennik, pytałem z ciekawości jak to rozszyfrować

pawelek11    14

Witam. Orientujecie się może ile kosztuje opryskiwacz Bury Perkoz lub Smart 600l/15m lance podnoszone hydraulicznie? I może jaka jest dopłata za hydrauliczne podnoszenie?

pawelek11    14

Dzięki za radę. Ale już napisałem to mi tylko wysłali adres i numer telefonu delera z mojej okolicy u którego już byłem. A ja chciałem porównać cenę bo ta u nich wydała mi się bardzo wysoka. A ogólnie tan sprzedawca w mojej okolicy jest znany z wygórowanych cen.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się