Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25618

To co liczyliście na zaliczkę jako stali klienci tej agencji? Może zniżkę ale zaliczkę?😁😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

w mazowieckim tez narazie nikt nie dostał w agencji tłumacza się ze była kontrola pól i dopłaty będą dopiero w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618
1 minutę temu, gosciu506 napisał:

w mazowieckim tez narazie nikt nie dostał w agencji tłumacza się ze była kontrola pól i dopłaty będą dopiero w czerwcu

Ot tak całe mazowieckie kontrola objęła? Jakoś wierzyć mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Ja byłem w agencji żadnej kontroli nie było ONW naliczone dopłaty nie ale narazie nic nie ma na koncie. Nie wiadomo dlaczego niby wszystko jest dobrze i każą dzwonić do Warszawy. Wolę chyba cierpliwie poczekać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
3 godziny temu, zkordalski napisał:

Dopłat nie  ma suszowego nie ma a plany miałem ustawione pod te zaliczki umowy podpisane jak do końca listopada nic nie przyjdzie jestem w czarnej i będę musiał wy***ać znowu z 10 sztuk by ogarnąć to co podpisałem...żenada jak bym ją się spóźnił z płatnością albo wywiązaniem umowy to konsekwencje jak h*j a jak oni deklarują że zaliczki do końca listopada będą a ich nie widać to nie ma problemu . Człowiek się wkurza bo wszyscy znajomi już trzy tygodnie temu dostało nawet ONW

Sam sobie jesteś winien. Masz umowę z arimr na zaliczkę? Nie bronię arimr, ale nikt nigdy nie powiedział, że zaliczki dostaną wszyscy. Ludzie słyszą tylko to co chcą usłyszeć. A planować swoje wydatki na podstawie wypowiedzi polityków dowodzi....(sami dokończcie ).

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie A czy kontrola powierzchni z prowu liczy się także do dopłat ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939 napisał:

byłem w agencji , pytałem to nie mam i  nie bede miał zaliczki

Możesz napisać coś więcej? był bym bardzo wdzięczny, zresztą chyba nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281
18 godzin temu, rafal3939 napisał:

byłem w agencji , pytałem to nie mam i  nie bede miał zaliczki, zamość

Ja tak samo. Dwie kontrole miałem i podobno dlatego mam nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

U nas rok.temu płacili zaliczki na końcu tym.ktorych kontrolowali. 

Wg nie miałeś naliczonej zaliczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281
1 godzinę temu, mickas092 napisał:

Wg nie miałeś naliczonej zaliczki?

Jak ostatnio pytałem w biurze powiatowym to mówili, że nie mam naliczonej i płatność wstrzymana. 

 

1 godzinę temu, mickas092 napisał:

U nas rok.temu płacili zaliczki na końcu tym.ktorych kontrolowali

Tzn w czerwcu? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brak kontroli na miejscu. Zaliczka naliczona i zatwierdzona (bezpośrednie, ONW, ekologiczne)- info z mojego Biura Powiatowego. Wszystko fajnie, ale przelewów brak:)


Jestem prawnikiem, doradcą rolnośrodowiskowym, ekspertem przyrodniczym, inspektorem rolnictwa ekologicznego. Mam uprawnienia do obsługi aplikacji eWniosekplus. Wypełniam dokumentacje oraz doradzam z zakresu działań premiowych PROW 2014-2020 oraz układam strategie rozwoju gospodarstw pod PROW 2023-2027. Działam pod firmą EkoAgronom Piotr Kisiel. Jestem też oczywiście rolnikiem i  korzystałem/korzystam z różnych form wsparcia oferowanych przez WPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
4 minuty temu, Fugeo napisał:

Jak ostatnio pytałem w biurze powiatowym to mówili, że nie mam naliczonej i płatność wstrzymana. 

 

Tzn w czerwcu? :D 

Źle napisałem. We wrześniu latał facet fotografował pola i łąki a w listopadzie 6 kontrola taka grubsza i też miało nie być zaliczek a dostaliśmy 29 listopada. Kampania 2018.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Czy gazeta może podawać z imienia i nazwiska rolnika i kwotę jaką dostaje dopłat? We wspólnocie Łukowskiej cała gmina wszyscy rolnicy podani kto ile bierze🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Z jednej strony rodo ale jeśli pomoc publiczna to kto wie napewno nie mogą podać zarobków np. sekretarki w powiązaniu z nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak tam ? Wystrzelili dziś z wypłatami ? Mogą siać propagandę , czy na tyłku usiedli i myślą jak nie kraść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
30 minut temu, GRZES1545 napisał:

Czy gazeta może podawać z imienia i nazwiska rolnika i kwotę jaką dostaje dopłat? We wspólnocie Łukowskiej cała gmina wszyscy rolnicy podani kto ile bierze🤑

Na stronie beneficjenciwpr.minrol.gov.pl możesz sobie cały kraj sprawdzić kto ile bierze z wyłączeniem małych gospodarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A najlepsze że ludzi to interesuje ile kto . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj