Polecane posty

masio513    40

Sprzedam słomę owsianka 55 bel 120x120 po prasie pasowej lely. Podlaskie BBI. Więcej info priv. 

Wiadomość z agroFakt.pl

malorolny121    69
Dnia 12.02.2019 o 14:38, pawel10987 napisał:

Witam a kto w lubelskim tyle placi?

Wpisz na olx wojcieszkow usługi  skup słomy. 

staszek131415    4429
Dnia 21.02.2019 o 08:56, migacz napisał:

Ja też sprzedam ok 100szt po 45 okolice Jarocina

U nas 28 wołają i chętnych brak

wiko    110
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

U nas 28 wołają i chętnych brak

Tzn gdzie? Bo cena dobra i że kupca nie ma w takiej?

Krzysiek89    19

A orientujecie się ile mogę dostać za słomę prosto z pola. Gościu sam presuje i zabiera swoim transportem z pola.

pedro2    1798

Na razie to Panie Boże dopomóż aby było co zbierać, a gdzie o cenie myśleć 😋

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

kr9292    612

U mnie w Okolicy zboża nie sa zle. Często widać że kłosy są krótkie i raczej nie nasypie ale słoma całkiem spoko

pedro2    1798

U nas też, napatrzeć się nie można jak buja, ale do żniw 2 miesiące, a wystarczy jedna nawałnica i wszystko pójdzie w pisdu. Widziałem skutki ulewy 80-100mm w 3 godziny z tego co donoszą media, usiąść i płakać. Ja mam zadatkowane kilka ha po rodzinie, a cena zależy jak będą płacić w żniwa.

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

thor1984    184
3 godziny temu, Krzysiek89 napisał:

A orientujecie się ile mogę dostać za słomę prosto z pola. Gościu sam presuje i zabiera swoim transportem z pola.

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł. Ale jak ktoś powie 15- 20 to się jeszcze oburzają czemu takbdrogo .

AleksanderX    518

Poniżej 40 za belkę to lepiej przyorac bo skladniki zawarte w słonie  trze jednak uzupelnić w nawozach sztucznych i to jest prawie równoważne

• Like 2

rumcio40    46
34 minuty temu, AleksanderX napisał:

Poniżej 40 za belkę to lepiej przyorac bo skladniki zawarte w słonie  trze jednak uzupelnić w nawozach sztucznych i to jest prawie równoważne

Czynie podobnie i jakoś susze nie są mi straszne

soltys48    8067
Dnia 30.05.2019 o 14:21, Krzysiek89 napisał:

zamówione z 30ha-pszenica, żyto i pszenżyto po 15,-/szt sam prasuje

AleksanderX    518
Dnia 30.05.2019 o 17:46, thor1984 napisał:

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł.  .

• Like 1

Rolnik1973    7879
1 godzinę temu, AleksanderX napisał:

Tak, w tym roku zboża po tamtegorocznej słomie jak po gnoju, więc nie będę sprzedawał bo to bez sensu.

• Like 1

Krzysiek89    19
AleksanderX napisał:

Dnia 30.05.2019 o 17:46, thor1984 napisał:

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł.  .

Z Kujaw

petro11    27

Mogę sprzedać słomę ze 170ha. Po ile mogę dostać za tonę? Wysoka pszenica ładna czysta w 5 działkach. Interesuje mnie tylko zostawienie po kombajnie. Posiadam też wagę samochodową. Warm-Maz

Edytowano przez petro11

miwigos    478

Policz ile stracisz przed sprzedażą ,taki duży farmer i nie umie liczyć ,tylko pociąć innego logicznego myslenia nie widze

petro11    27
Dnia Thursday, June 13, 2019 o 17:27, miwigos napisał:

Policz ile stracisz przed sprzedażą ,taki duży farmer i nie umie liczyć ,tylko pociąć innego logicznego myslenia nie widze

Już załatwione. Umiem liczyć bo nigdy słoma w moim gosp. nie była zbierana i mam full potasu, miejscami za dużo magnezu więc rok odpuszczam. Już kasa na koncie odbiór za kombajnem. Do pieczarkarni wywożą. 45 koła w kieszeni. Już fosforan amonu jedzie za te pieniążki. 

• Like 1

miwigos    478

264zł do hektara ,czyli na minus wychodzisz ,nawet nie daja ci za skladniki co wywożą ,nie mówiąc o materi organicznej

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez globus512
      Najnowsze wpisy z cenami słomy w 2014 roku dostępne tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72480-ceny-slomy-2014/page__view__getlastpost
      Archiwalna dyskusja o cenach w poprzednich latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Zna ktoś jakąś firmę która skupuje siano i płaci jakoś rozsądnie? woj. dolnośląskie
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez Misza9191
      Mam problem z odrzutnikiem słomy w bizonie. Przesuwa się ciągle w jedną stronę mimo że jest bardzo dobrze dokrecony 
    • Przez Borekk17
      kupię kombajn forsthritt e512 z sieczkarnia do słomy  tylko województwo dolnośląskie
    • Przez Fugeo
      Cześć
      W tym roku chcę okryć część słomy trzymanej pod chmurką flizem. Chciałbym okryć około 300 balotów o wymiarze 120x120. Belki układane 4-3-2-1.
      Jakiego wymiaru flizu potrzebowałbym do okrycia tylu balotów i jaki byłby to koszt? Zależy mi na tym aby fliz był na kilka lat a nie po lepszym mocniejszym wietrze nic by z niego nie zostało.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj