Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 21.02.2019 o 08:56, migacz napisał:

Ja też sprzedam ok 100szt po 45 okolice Jarocina

 

U nas 28 wołają i chętnych brak

Opublikowano
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

U nas 28 wołają i chętnych brak

Tzn gdzie? Bo cena dobra i że kupca nie ma w takiej?

Opublikowano

U nas też, napatrzeć się nie można jak buja, ale do żniw 2 miesiące, a wystarczy jedna nawałnica i wszystko pójdzie w pisdu. Widziałem skutki ulewy 80-100mm w 3 godziny z tego co donoszą media, usiąść i płakać. Ja mam zadatkowane kilka ha po rodzinie, a cena zależy jak będą płacić w żniwa.

Opublikowano
3 godziny temu, Krzysiek89 napisał:

A orientujecie się ile mogę dostać za słomę prosto z pola. Gościu sam presuje i zabiera swoim transportem z pola.

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł. Ale jak ktoś powie 15- 20 to się jeszcze oburzają czemu takbdrogo .

Opublikowano
34 minuty temu, AleksanderX napisał:

Poniżej 40 za belkę to lepiej przyorac bo skladniki zawarte w słonie  trze jednak uzupelnić w nawozach sztucznych i to jest prawie równoważne

Czynie podobnie i jakoś susze nie są mi straszne

Opublikowano
Dnia 30.05.2019 o 14:21, Krzysiek89 napisał:

A orientujecie się ile mogę dostać za słomę prosto z pola. Gościu sam presuje i zabiera swoim transportem z pola.

zamówione z 30ha-pszenica, żyto i pszenżyto po 15,-/szt sam prasuje

Opublikowano
1 godzinę temu, AleksanderX napisał:

Poniżej 40 za belkę to lepiej przyorac bo skladniki zawarte w słonie  trze jednak uzupelnić w nawozach sztucznych i to jest prawie równoważne

Tak, w tym roku zboża po tamtegorocznej słomie jak po gnoju, więc nie będę sprzedawał bo to bez sensu.

 

  • Like 1
Opublikowano
AleksanderX napisał:

Dnia 30.05.2019 o 17:46, thor1984 napisał:

Zależy skąd jesteś bo np. ja południowe mazowsze to albo dają za darmo albo symbolicznie 5 lub 10 zł.  .

 

Z Kujaw

Opublikowano (edytowane)

Mogę sprzedać słomę ze 170ha. Po ile mogę dostać za tonę? Wysoka pszenica ładna czysta w 5 działkach. Interesuje mnie tylko zostawienie po kombajnie. Posiadam też wagę samochodową. Warm-Maz

Edytowane przez petro11
Opublikowano

Policz ile stracisz przed sprzedażą ,taki duży farmer i nie umie liczyć ,tylko pociąć innego logicznego myslenia nie widze

Opublikowano
Dnia Thursday, June 13, 2019 o 17:27, miwigos napisał:

Policz ile stracisz przed sprzedażą ,taki duży farmer i nie umie liczyć ,tylko pociąć innego logicznego myslenia nie widze

Już załatwione. Umiem liczyć bo nigdy słoma w moim gosp. nie była zbierana i mam full potasu, miejscami za dużo magnezu więc rok odpuszczam. Już kasa na koncie odbiór za kombajnem. Do pieczarkarni wywożą. 45 koła w kieszeni. Już fosforan amonu jedzie za te pieniążki. 

  • Like 1
Opublikowano

264zł do hektara ,czyli na minus wychodzisz ,nawet nie daja ci za skladniki co wywożą ,nie mówiąc o materi organicznej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez LeonWiniewski
      WItam.
      Jest w stanie mi ktoś powiedzieć ile jest potrzeba słomy na cały okres tuczu w przeliczeniu na jedna kaczke? 
    • Przez Beaver
      Witam,
       
      Kupię 400-500 ton lub około 2000 balotów słomy owsianej, pszenicznej, pszenżytniej lub żytniej w zachodniopomorskim,
       
      zainteresowanych proszę o kontakt.
       
      PILNE!!!!
    • Przez bastek321
      Witam wszystkich użytkowników portalu
      nie orientujecie sie moze czy gdzies na podkarpaciu badz w okolicach podkarpacia jest jakis skup siana?
      posiadam ok 3500 balotów siana o wym. 150/120 to jest ok 1000 t siana potrzebuje jakiegos pewnego odbiorcy i takiego aby niebylo problemów z płatnoscia prosze odp jesli ktos cos wie
      Dziękuje i Pozdrawiam
    • Przez michalnh
      https://www.olx.pl/oferta/plandeka-plandeki-uwaga-promocja-solidne-CID757-IDiQFQJ.html
       
      Plandeki polecam!
    • Przez same110
      Witam
      Stoję przed wielkim.dylematem która z pras wybrać między Kverneland A krone
      Która z maszyn będzie lepszym wyborem .Nie znalazłem.żadnej.opinie o.takowym modelu 6250 Kvernelanda.Jesli ktoś.taki posiada lub sąsiad prosiłbym o kontakt na pw
      Z drugiej.strony Fortima to dawny roundpack sprawdzony ale jednak.Fortima to nie też kropka w kropkę
      Dziękuje za rady
      Pozdrawiam

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v