Skocz do zawartości

Polecane posty

Tomasz78    408

szału nie ma 3/6 m mam za 30zł z banerów reklamowych ,porównując ta ze zdj , moja dużo grubsza i obszyta do okola  ,nie krytykuje, lecz tak dla porównania przedstawiam  produkt równorzędny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez Cineek
      Witam, podpiąlem ostatnio MF'a do tandemu i nie ma hamulców hydraulicznych, co może być przyczyną niedziałających? Pozdrawiam!
    • Przez Qba1
      Mam do zaoferowania nową przyczepę 14 ton firmy ZASŁAW. Bogate wyposażenie:
      D-737AA-14
      - plandeka + stelaż
      - zaczep automatyczny z szerokim kołnierzem
      - koła 385/65 R 22,5
      - koło zapasowe
      - wciągarka koła zapasowego
      - osie z homologacją do 40km/h
      - pneumatyka dwuobwodowa
      - skrzynka narzędziowa, klucze do kół

Cena katalogowa netto: 69 630.00 PLN

Nasza cena netto: 59 900.00 PLN

Po więcej informacji i zdjęcia proszę na priv lub: 500 401 523

• Przez Agraplant
      Witam, zapraszam do lektury,
      nowy katalog innowacyjnej firmy AGRAPLANT:

https://agraplant.pl/katalog_v6v2.pdf

Produkty kupisz tutaj:

www.agraplant.pl - w zakładce e-skelp 

• Przez DajanaDoreska
      Cześć Wam,
      Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat producenta rolnego, doczytałam się że jest taka możliwość dla osób nie posiadających gospodarki itp itd no a hodujemy z narzeczonym bydło i mamy za dużo sztuk i moglibyśmy rozpisać je na osobne stada żeby nie oszukujmy się - dostać więcej dopłat o ile to możliwe (i załatwić sprawę najlepiej bez osób trzecich) bo nawet ostatnio pytałam o nr gospodarstwa bo chciałam załatwić sprawę ze swoją babką ale jak to wiadomo z rodziną najlepiej na zdjęciu i przypadkiem trafiłam na ten numer producenta no a dalej że o numer siedziby stada trzeba wniosek składać. No i teraz chciałabym poznać więcej szczegółów na temat tego numeru producenta. Najlepiej gdyby mogły wypowiedzieć się osoby które same są w takiej sytuacji. Jakie warunki trzeba spełnić i z czym wiąże się to w przyszłości ?? Czy odprowadza się jakieś składki czy inne ?? Jeżeli był taki temat to proszę o odesłanie mnie do lektury... Sama szukałam informacji ale nie znalazłam nic wyczerpującego co zaspokoiło by moje zainteresowanie tematem.
      Pozdrawiam !!