Skocz do zawartości

Polecane posty

Tomasz78    626

szału nie ma 3/6 m mam za 30zł z banerów reklamowych ,porównując ta ze zdj , moja dużo grubsza i obszyta do okola  ,nie krytykuje, lecz tak dla porównania przedstawiam  produkt równorzędny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dariusz19877
      Witam jak w temacie , posiadam przyczepę Mengele law 360 na podajniku łańcuchowym i przy delikatnie szybszej jeździe podczas zbioru przeskakuje sprzęgło w wałku WOM zbiór jest bardzo wolny  co za tym idzie słabo pocięta trawa, moje pytanie brzmi ile Nm jest wskazane dla tej przyczepy?Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    • Przez Kamiloooo
      Witam , chciałbym się zapytać , jak dobrać przełożenie do przyczepy jednoosiowej do lasu do ciągnika MF 255.Most w przyczepie stara 66.
    • Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam
    • Przez gumis428
      Witam wszystkich,
      Mam w domu jakąś starą przyczepę, w której niestety nienaprawialnej awarii uległo koło. Od kilku miesięcy przeglądam internet w poszukiwaniu takiego koła jednak nie mogę znaleźć wersji z odpowiednią ilością otworów mocujących itp. Pomyślałem, że może gdyby udało się zidentyfikować model to byłoby łatwiej. Jest to stara przyczepa i podobno mój dziadek kupił ją jeszcze w latach 80, od kogoś kto kupił z Czech lub Słowacji a patrząc na czasy to prawdopodobnie z Czechosłowacji. Przeglądałem różne fora, ogłoszenia jednak nie natrafiłem na taki model... Jedna z tabliczek z jakiegoś zbiornika (systemu hamulcowego?) wskazuje na produkcje końca lat 60 a może początek 70.
      Dyszel prawdopodobnie nie był fabrycznie zagięty.
      Ewentualnie może ktoś wie gdzie można dostać koło 8.25  R20 z pięcioma otworami mocującymi? rozstaw pomiędzy środkami sąsiednich otworów 9,5cm a otworu środkowego ~11cm. 
      Z góry dziękuje za pomoc

• Przez robertrolnik27
      Właśnie takowa tworzy się dla mnie z przyczepy od tira na kołach 17.5 resor poduszka. Teraz mam wątpliwości czy nie bedzie ona za niska, chodzi głównie o resory czy nie bedą zawadzac o ziemie w koleinach. Co o tym sądzicie? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.