Skocz do zawartości
bastek321

SKUP SŁOMY I SIANA NA PELET

Polecane posty

bastek321    0

Witam wszystkich użytkowników portalu :)

nie orientujecie sie moze czy gdzies na podkarpaciu badz w okolicach podkarpacia jest jakis skup siana?

posiadam ok 3500 balotów siana o wym. 150/120 to jest ok 1000 t siana potrzebuje jakiegos pewnego odbiorcy i takiego aby niebylo problemów z płatnoscia prosze odp jesli ktos cos wie

Dziękuje i Pozdrawiam

Cezar81    6

Kolego branża pelletu praktycznie nie istnieje a PEP Zamość to i za darmo z dowozem nie chce zadusiły ją lenie z Wiejskiej przez brak przepisów wykonawczych, pellet na bramie w Połańcu po 180 zł więc nikt nie produkuje zakłady już komornicy posprzedawali

Cezar81    6

nie wiem gdzie  tak sobie radzą ale nie ze słomą z trocią tak ale nie słoma, pellet był po 229 zł z dostawą na elektrowni - koszty transportu, słoma a gdzie przerób , z moszczańca facet oddał ok 1500 ton za symboliczną zł sprasowanego kostką siana

Taurus83    89

ja nie mówię  o facetach z podkarpacia tylko o firmach które robią pelet. z dolnośląskiego.  przynajmniej tak było pół roku temu jak brali odemnie stare siano. kierowca co robi im usługi transportu i prasowania opowiadział jak to wygląda. z resztą przy DK 8 obok jordanowa przed wrocławiem jest potężna firma gdzie stogi słomy zajmują kilka hektarów także "chyba" im się opłaca

Cezar81    6

teraz wiem o kim piszesz, maja kontrakt 5 letni i dla tego jeszcze funkcjonują, ale tylko do czerwca, a szkoda bo teraz płacz ze smogiem a zakłady popadały

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez tktomek74
      xxxyyyy

• Przez krzycho88
      Do sprzedania słoma z 2015r  58rolek i około 190 kostek 120x80 łączna waga około 70-80t, z załadunkiem. 40km od Lublina w kierunku Biłgoraja
    • Przez abes22
      witam
      mam do sprzedania około 40 sztuk belek siana 150-ek , odbiór w powiecie sokołowskim woj.mazowieckie
      kontakt wyłącznie tel 513 620 090 lub 511 120 728
    • Przez łukasz
      Witam sprzedam 120 balotów słomy po prasie zmiennokomorowej 120x120 z sezonu 2015 cena do uzgodnienia    lubelskie okolice Biłgoraja  662690673