Polecane posty

jahooo    9235

Chyba cię pop.. z tym RODO - to dotyczy tylko osób prywatnych i tylko w okreslonych warunkach, zapisanych w ustawie. Co ma RODO do cen pszenicy i informacji o skupującym (firmie) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seat    2
Dnia 8.02.2019 o 17:54, DamianRolnikSkup napisał:

A chłop myślal milion ton ;D

Damian, nie można do Ciebie napisać wiadomości, może wyczyść skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
3 godziny temu, AleksanderX napisał:

RODO ochrona danych

To może to tłumaczy że w Agri zdjeli ceny ze słupka 😂  a żonie też nie musisz mówić ile kasy wziołeś za pszenicę bo faktura jest na ciebie 😃

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grain    1

przymierzam się do sprzedaży 50-75t pszenicy konsumpcyjnej ale oferty jakie dostaje ze skupów w okolicach Lublina to 835-855 brutto, wydaje mi się, że to za mało i można wyrwać więcej, ma ktoś jakieś lepsze oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51
Dnia 9.02.2019 o 07:58, king12 napisał:

SAKO proponował 85

Kowalczyk pszenica 850- 840 podobnie płaci

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

W lubelli kolejka 4 patelnię kowalczyka 2 x Sako w sumie koło 20 aut jak w żniwa 820 netto pszy większej ilości 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheskey    2

podzwoniłem po oferty za pszenice z białkiem na mąke i oferty jakie dostałem:

dyzma skup lublin 850 brutto

sako krasnik raczej nie kupuja konsumcpji a za pasze 850 

cefetra 865

exporters lublin 870

lubella 820!!!

oczyiwsice ceny z podatkiem wiec będę wdziczny jak ktoś podrzuci lepsze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37
1 godzinę temu, eheskey napisał:

podzwoniłem po oferty za pszenice z białkiem na mąke i oferty jakie dostałem:

dyzma skup lublin 850 brutto

sako krasnik raczej nie kupuja konsumcpji a za pasze 850 

cefetra 865

exporters lublin 870

lubella 820!!!

oczyiwsice ceny z podatkiem wiec będę wdziczny jak ktoś podrzuci lepsze oferty.

Lubella 820+7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Nie cytuj poprzedniego posta bo niektórych to denerwuje Te ceny chyba zbliżyły się do maximum.  U mnie sporo taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheskey    2
1 godzinę temu, jacek37 napisał:

Lubella 820+7%

Faktycznie. ale za to towar przywieziony do lublina. czyli ode mnie 860 z silosa wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie uważajcie na firmę exporters wcześniej działali jako UNEX  nakupili zboża na miliony złotych i zgłosili upadłość. 

Przy okazji radzę sprzedawać zboże bo szykuje się sporą obniżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ceny mają spadać?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

To kurna pięknie , sprzedali i teraz nie ma nic ani kasy ani pszeniczki , pewnie była wyższa cena pszenicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
18 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Dlaczego ceny mają spadać?

Ty powinieneś wiedzieć co w trawie piszczy skoro siedzisz w tej branży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9
43 minuty temu, MateuszsSwietokrzyskie napisał:

Panowie uważajcie na firmę exporters wcześniej działali jako UNEX  nakupili zboża na miliony złotych i zgłosili upadłość. 

Przy okazji radzę sprzedawać zboże bo szykuje się sporą obniżka. 

 

jesli to ten exporters z lublina to ja z nimi od 2 lat handluje i zawsze mam wszystko na czas a i ceny nawet nawet. wiec nie będe marudził 

ale z tego co czytam to ostatnio nie tylko chyba unex upadł. U nas takiuch firm wiecej. Ostatnio młyn w werbkowicach od ludzi pszenicy nabrali i nie zapłacili. Zresztą chyba kolejny raz. Dziś na każdego trzeba uważać nawet jak się z kimś handluje lata jak widać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pisali tu na forum, żeby staszkowi nie wierzyć to pytam,

Bo miało być 1000 

Edytowano przez DamianRolnikSkup

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian obdzwonione pół Polski i połowa mieszalni nie bierze pszenicy wcale dopiero w marcu reszta myśli nad obniżką jeszcze sami nie wiedzą ile. Młyn Piotrków Trybunalski młyn jakpol Koluszki naradzie 20zl na tonie na dół. 

Firma unex też była 20lat na rynku i zawsze płacili aż nagle w tamtym roku przez kilka miesięcy kupowali i ogłosili upadłość. Exporters to ten sam właściciel. 

Pisze to jako przestroga dla innych rolników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Tak słuchajcie MAteusza, bo dopiero się na forum pojawił i już obwieszcza obniżki. Szykują dziady zmowę, bo nie wiedzą jak podejść, żeby ludzie zaczęli wozić. Nie będą wozić, to wtedy rzucą 20 zł więcej i będzie ok. Po wcześniejszej obniżce nie będzie śladu i w ten sposób urzymają poziom 800 zł aż do żniw. 

Ciekawe skąd oni obkupili się, że aż tyle mają na magazynach, Mateusz pewnie wiesz to napisz skoro nawet Damian nie wie że szykują się obniżki

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212
9 minut temu, JozB napisał:

Tak słuchajcie MAteusza, bo dopiero się na forum pojawił i już obwieszcza obniżki. Szykują dziady zmowę, bo nie wiedzą jak podejść, żeby ludzie zaczęli wozić. Nie będą wozić, to wtedy rzucą 20 zł więcej i będzie ok. Po wcześniejszej obniżce nie będzie śladu i w ten sposób urzymają poziom 800 zł aż do żniw. 

Ciekawe skąd oni obkupili się, że aż tyle mają na magazynach, Mateusz pewnie wiesz to napisz skoro nawet Damian nie wie że szykują się obniżki

 

Jak nie będą mieli czym handlować, to i zmowa w niczym nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

Chyba chodzi o utrzymanie ceny na tym poziomie każdy myślał że na wiosnę ceny pujda na 1000 ale to marzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realizuje dotychczas podpisane umowy.

pszenicę spokojnie można kupić po 830-850 brutto z odbiorem z gosp.

także dużego wzrostu nie oczekuje, ale żeby był spadek również wątpie

do maja wzrost może być w skali miesiąca min. +3-5 zł jak miesięczny koszt oprocentowania


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj