donweter1989

Ceny bydła 2019

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

 

12 minut temu, Ursus932 napisał:

Piszesz że jesteś tu nowy A znasz kto ma jaki Nick i w jakim temacie się udziela . Dziwne to wszytko

Proszę Pana bo konto dopiero założyłem  ale forum czytam od około roku zeby się zorientować w cenach w Polsce. A co do nicu  to czytał Pan linki jakie podałem  To artykuły prasowe nie moje.

A pod jakim linkiem ktoś występuje przepraszam ale nick rojda 1994 to nazwisko i data urodzenia. a po za tym istnieje takie coś jak FB, instagram, twitter tak trudno po zdjęciach znajomych dowiedzieć się kto jest kto???? , po za tym  jest duzo oszukanych i resztę po zdjęciu ci każdy potwierdzi, powiązania rodzinne.

Zresztą obecnie zaczynaja się po prokuraturach przesłuchania i nagle zdjecia. Kuźnickiego, i Waleńskich znikły.

Panie ursus niech sobie Pan wejdzie na konto FB Łukasza Rojdy w znajomych ma pan Krzysztof Waleński i Emilia Waleńska szwagier i siostra zawartośc wykasowana 

ps. ma Pan jego płomieną mowe na strajku Agrouni w sprawie oszukiwanych rolników szkoda ze ze ta mowe swojej siostrze nie wygłosił.

To jest mega obłuda

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, kanalia36 napisał:

 

Proszę Pana bo konto dopiero założyłem  ale forum czytam od około roku zeby się zorientować w cenach w Polsce. A co do nicu  to czytał Pan linki jakie podałem  To artykuły prasowe nie moje.

A pod jakim linkiem ktoś występuje przepraszam ale nick rojda 1994 to nazwisko i data urodzenia. a po za tym istnieje takie coś jak FB, instagram, twitter tak trudno po zdjęciach znajomych dowiedzieć się kto jest kto???? , po za tym  jest duzo oszukanych i resztę po zdjęciu ci każdy potwierdzi, powiązania rodzinne.

Zresztą obecnie zaczynaja się po prokuraturach przesłuchania i nagle zdjecia. Kuźnickiego, i Waleńskich znikły.

Panie ursus niech sobie Pan wejdzie na konto FB Łukasza Rojdy w znajomych ma pan Krzysztof Waleński i Emilia Waleńska szwagier i siostra zawartośc wykasowana 

ps. ma Pan jego płomieną mowe na strajku Agrouni w sprawie oszukiwanych rolników szkoda ze ze ta mowe swojej siostrze nie wygłosił.

To jest mega obłuda

 

Nie czytałem bo mnie firmy krzak nie interesują i w życiu bym z taką firmą Bolek i Lolek nie handlował . To co tak późno kolego założyłeś konto?

A ten ich naganiacz kilka dni temu ściemniał tu na forum że firma wypłacalna ! Drugi oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

jak dostawal z 50zl od sztuki to oplacalo się sciemniac ze wypłacalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
47 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Jakby to sołtys napisał manipulacja...

To pisz że oddajesz przez innego rolnika który ma inne ceny bo oddaje im duża ilość sztuk   bo tak robisz w h..ja innych użytkowników. 

Naucz się czytać ze zrozumieniem...

Ty i tak masz wyższe ceny 

43 minuty temu, Mikruss napisał:

To ze Biernacki przeciaga to norma. Ja dostalem w kilku ratach kase, ale w 2 miesiace sie uwineli. Wole dostac  nawet po tym czasie jak dac handlarzynie i kasy w ogole nie widziec.

To racja,plusem jest też w miarę rzetelna klasyfikacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
5 minut temu, soltys48 napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem...

Ty i tak masz wyższe ceny 

To racja,plusem jest też w miarę rzetelna klasyfikacja 

Ja swoje ceny mam przynajmniej poparte faktura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Przed chwilą, soltys48 napisał:

Skoro tak twierdzisz...............

Takie są fakty. Może teraz Ty pochwalich sie swoja faktura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

waleński-pieta nie ogłasza upadłości tylko ze spółki odchodzi Sebastian Waleński czyli ten z którym współpracowałem zostaje Łukasz Pięta i dwóch przedstawicieli a Thomas znasz kogoś kto nie dostał kasy ? Waleński idzie do ubojni pracować


nie , nie idzie do Biernackich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drodzy Państwo zebyśmy się żle nie zrozumieli

Sebastian Waleński - prowadzi  firme Waleński - Pieta

a Krzysztof waleński to inna osoba tyle ze obaj to krewni

Zgodnie  z KRS i CEIGD

Krzysztof waleński  jest 100 % udziałowcem firmy Hermes sp. z oo a jego zona Emilia prezesem- Krotoszyn ul grudzielskiego27

po za tym Krzysztof Waleński jest prezesem i 80% udziałowcem firmy Zakłady miesne Hermes sp. zo o - krotoszyn ul kobylinska 2b

jego zona Emilia na 20% udziałów

i Pan Krzysztof Waleński prowadzi 3 firme  PPHU Waleński - Magdalenki 18

Wszystkie firmy nie płacą rolniką

 

Po zwierzęta przyjechał natomiast Przemysław Kuźnicki  który najpierw prowadził firme PPHU Kinga Kuźnicka- Magdalenki 3  firma padła Pani Kuźni9cka siedziała we wiezieniu za oszustwa.

Potem Pan Kuźnicki załozył firmę K@K sp. zoo 

firma nie zapłaciła rolnikom oraz  Urzędowi skarbowemu- firma padła.

Teraz Pan Kuźnicki oficjalnie jest bezrobotny 

Pracuje dorywczo w firmach Waleńskich którzy nie płacą rolnikom

 

Emilia Waleńska i Krzysztof Waleński to siostra i szwagier  Łukasza Rojdy kandydata na burmistrza Miejskiej Górki w Wielkopolsce, oraz przewodniczącego Powiatowej Rady Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Rawiczu

Ponad to Łukasz Rojda to przewodniczący AgroUni w Rawiczu

Mój kumpel ma 9 miesięcy nie zapłacone  nawet grosza .

waleński kłamał ze ubojnia mu nie zapłaciła, z ustaleń prokuratora wyszło ze bydło sprzedane zostało do Ubojni mc- beff w Linne.  ubojnia wszystko uregulowała firmie tylko firma nie płaci rolnikom.

Obecnie toczą się dochodzenia w prokuraturach w Kaliszu, Krotoszynie, Gostyniu,  Rawiczu Jarocinie, w Środzie wielkopolskiej . w sprawie oszustw

A Pan Rojda po sejmie chodzi, i udaje społecznika i obrońce rolników 

A agrounia jak ma takich członków to szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213
kanalia36 napisał:

Drodzy Państwo zebyśmy się żle nie zrozumieli

Sebastian Waleński - prowadzi  firme Waleński - Pieta

a Krzysztof waleński to inna osoba tyle ze obaj to krewni

Zgodnie  z KRS i CEIGD

Krzysztof waleński  jest 100 % udziałowcem firmy Hermes sp. z oo a jego zona Emilia prezesem- Krotoszyn ul grudzielskiego27

po za tym Krzysztof Waleński jest prezesem i 80% udziałowcem firmy Zakłady miesne Hermes sp. zo o - krotoszyn ul kobylinska 2b

jego zona Emilia na 20% udziałów

i Pan Krzysztof Waleński prowadzi 3 firme  PPHU Waleński - Magdalenki 18

Wszystkie firmy nie płacą rolniką

 

Po zwierzęta przyjechał natomiast Przemysław Kuźnicki  który najpierw prowadził firme PPHU Kinga Kuźnicka- Magdalenki 3  firma padła Pani Kuźni9cka siedziała we wiezieniu za oszustwa.

Potem Pan Kuźnicki załozył firmę K@K sp. zoo 

firma nie zapłaciła rolnikom oraz  Urzędowi skarbowemu- firma padła.

Teraz Pan Kuźnicki oficjalnie jest bezrobotny 

Pracuje dorywczo w firmach Waleńskich którzy nie płacą rolnikom

 

Emilia Waleńska i Krzysztof Waleński to siostra i szwagier  Łukasza Rojdy kandydata na burmistrza Miejskiej Górki w Wielkopolsce, oraz przewodniczącego Powiatowej Rady Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Rawiczu

Ponad to Łukasz Rojda to przewodniczący AgroUni w Rawiczu

Mój kumpel ma 9 miesięcy nie zapłacone  nawet grosza .

waleński kłamał ze ubojnia mu nie zapłaciła, z ustaleń prokuratora wyszło ze bydło sprzedane zostało do Ubojni mc- beff w Linne.  ubojnia wszystko uregulowała firmie tylko firma nie płaci rolnikom.

Obecnie toczą się dochodzenia w prokuraturach w Kaliszu, Krotoszynie, Gostyniu,  Rawiczu Jarocinie, w Środzie wielkopolskiej . w sprawie oszustw

A Pan Rojda po sejmie chodzi, i udaje społecznika i obrońce rolników 

A agrounia jak ma takich członków to szkoda słów

od poniedziałku oficjalnie jedynym rządzacym i w pełni decyzyjną osoba w firmie Waleński-pieta jest Łukasz Pięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co to się wyprawia na tym rynku,chyba mamy najgorszą  sytuację od czasu wejścia do ue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo2    133

Ta cała AgroHunia proszę Państwa coraz mniej mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Takie są fakty. Może teraz Ty pochwalich sie swoja faktura?

Jak będę brał po 16 to wstawię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, mlody43 napisał:

daj namiary na osoby oszukane

zapytam czy się zgodzą, bo po dwóch dziennikarzach którzy  przyjechali zrobili wywiady a potem olali pokrzywdzonych to ludzie są zrezygnowani..

Młody w wieściach rolniczych Firma Hermes przez 2 lata była promowana były podawane jaj bieżące ceny, była pokazywana jako wiarygodna 

Była w tym zestawieniu

http://wiescirolnicze.pl/ceny-rolnicze/byki-hf-mleczne/

a jak ludzie zaczeli do nich dzwonić ze czemu promują firmy nie wypłacalne to  zestawienia zdjeli, przeprowadzili wywiady i naczelny zatrzymał tekst. 

od lutego wiedzą ze firma HERMES  nie płaci ale zero artykułu tuszują sprawę. A Waleńscy i Kuźnicki dalej skupuja. tyle ze juz pod inna nazwą 

Pan Rojda oczywiście nie brał udziału w tym wszystkim ale jak pokrzywdzeni zaczeli na fB do niego pisać o działalnosci siostry i szwagra to blokował konta czyli wie o wszystkim i mało go to obchodzi po sejmie i ulicach krzyczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody43    202

daj mi namiary na ludzi ktorzy beda chcieli wystapic przed kamerami i ktorzy maja dowody. bedzie nagrany piekny reportaz i puszczony w tv. porozmawiaj z ludzmi i daj znac. jakis dziennikarze z slabej gazety rolniczej to sobie moga nafiukac. pojdzie na glownej antenie to zacznie sie szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, mlody43 napisał:

daj mi namiary na ludzi ktorzy beda chcieli wystapic przed kamerami i ktorzy maja dowody. bedzie nagrany piekny reportaz i puszczony w tv. porozmawiaj z ludzmi i daj znac. jakis dziennikarze z slabej gazety rolniczej to sobie moga nafiukac. pojdzie na glownej antenie to zacznie sie szum.

młody ja mam namiary  na oszukanych przez firme Hermes sp. zoo z Krotoszyna  a inne firmy to wyszły przy okazji śledztw prokuratury. 

Np. Kuźnicki w firmie K@K sp. zoo  kupił beczkowóz od firmy Chemirol i im nie zapłacił za niego. Nawet tak duża firmę przekrecił. 

zapytam tych co mam kontakt. Bo gazeta rolnicza a TV to drugie.

W każdym razie radze uwazać na firmy z okolic gostynia, krotoszyna, pępowa  to zagłebie oszustów. 

oszukiwanie rolników to teraz plaga wiec radze nie sprzedawać na żadne przelewy.

A na tzw. obrońców radze uwazać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jestem fanem babski kiepskiej . Jej ulubione słowo to kanalia)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, JarekBazydlo napisał:

A nie lepiej od razu sprzedac na ubojnie bez pośredników???

A ubojnia to co nie upadnie? U nas był ZM Juzef Bartos i kasy ludzie 10 lat nie mają. Mipol był ostatnio na forum o upadłości. Człowieku ogarnij się troszkę bo sam nie wiesz co piszesz , robisz z siebie durnia. Pozdrawiam

Edytowano przez juzek89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716
Napisano (edytowany)

A słynna ubojnia z okolic Ostrowi dalej prosperuje 😛

Edytowano przez radekz200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
10 godzin temu, kanalia36 napisał:

macie tutaj kolegę handlarza dziada  Dariusza Węcławiaka

@AdamRo jak ktoś przekręca  nazwisko Więckowskiego na Węcławiaka to to musi być Tyran...😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Romas11
      Sprzedam Byczki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg,  Jalówki ras mięsnych  i mlecznych  w wadze 200-350 kg i Celiaki  byczki ras mięsnych  i mlecznych 70-130kg ,Jalówki 70-130 kg. Znajduje się w Łomży .
      605978048



    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj