Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krystian7745
      Mam taki mały problem z moim zetorem, chodzi o nawiew Prawy wentylator chodzi szybciej i ogólnie ładnie "dmucha" , a lewego prawie nie czuć że chodzi...
      Patrzyłem to ten lewy wentylator chodzi duuużo wolniej od prawego wiec co moze być przyczyną ?? i czy mozna jakoś to naprawić ?
       
       
      Z góry dziekuje
    • Przez Hoxem
      potrzebuje pomocy przy agrotronie 85:
       
      1. Nie działa mi nawiew, gdzie szukać problemu
      2.  Mam strasznie mieciutkie sprzęgło, czy wy też takie macie, wgl tak jakby nie było czuć i bierze przy górze
      3. Z cięzarem z przyczepą ruszacie ze sprzęgła czy z rewersu da radę ?
      4. Odpalanie jak jest zimny, jak sie go podgrzewa i wgl ?
       
      Ciągnik mam od dziś także nie bardzo jestem oblatany do gdzie i jak.
    • Przez luukisool
      Witam mam maly problem z nawiewem, a wlasciwie to z jego brakiem. wszystko dzialalo, wsiadam rano i nie dmucha wcale. sprawdzilem wlacznik i jak jest na 0 to pomaranczowy kabel ma prad i co dziwne na obojetnie jakiej innej pozycji na wszystkich kablach jest prad. niewiem czy to normalne czy wlacznik do wymiany? a moze to cos innego?
    • Przez Hipo453
      Witam mam problem z niedziałającym nawiewem  w zetorze co może być przyczyną ? 
    • Przez BenT
      Witam.
      Zakładał ktoś może zegar ciśnienia oleju do silnika mwm? interesował by mnie jakiś schemat i jaki gwint.
      Drugie moje pytanie odnośnie nawiewu. Na 1 i 2 biegu nawiew dmucha na 3 nic miał ktoś może z tym styczność?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj