Skocz do zawartości

Polecane posty

Hoxem    0

potrzebuje pomocy przy agrotronie 85:

1. Nie działa mi nawiew, gdzie szukać problemu

2.  Mam strasznie mieciutkie sprzęgło, czy wy też takie macie, wgl tak jakby nie było czuć i bierze przy górze

3. Z cięzarem z przyczepą ruszacie ze sprzęgła czy z rewersu da radę ?

4. Odpalanie jak jest zimny, jak sie go podgrzewa i wgl ?

Ciągnik mam od dziś także nie bardzo jestem oblatany do gdzie i jak.

Kristoffer    4

Nawiew to może od bezpieczników w sumie mam do czynienia ze 106 ale sprzęgło tez jest mieciutkie ja zawsze ruszam ze sprzęgła i to rewers nie zawsze za łączy a co do odpalania jak jest zimno to włącza się kluczyk gasną kontrolki i jeszcze chwilę pali się od grzania a jak z gaśnie to się odpala i tyle.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek0889    1

u mnie w mk2 tez nie działał nawiew na 2 biegach winny był bezpiecznik termiczny przy regulatorze, są tam 3 takie bezpieczniki 216 stopni i jeden właśnie był nie sprawny, dmuchawa i regulator sa  pod siedzeniem

kris14    261

Hoxem Tak, ale kiedy masz duży ciężar i ruszasz z wysokiego biegu, warto ruszać ze sprzęgła żeby nie zadusić ciągnika. 

Hoxem    0

dobra jeszcze jakby mi ktoś powiedział gdzie są te bezpieczniki, bo nie wiem który to który w skrzynce

Hoxem    0

jeszcze chłopaki najważniejsza sprawa, nie orientujecie się gdzie kupie do niego fotel z zawieszeniem mechanicznym bo moje jest padniete do samej ziemi i chyba czeka mnie wymiana, oczywiście rozsądna cena to ok 1tyś zł.

Kristoffer    4

Bezpiecznik agrotron 106 od dmuchawy to f-3 a nie wiem czy u ciebie tak samo ,a siedzenie masz powietrzne czy mechaniczne ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez NH8670
      Witam problem jest w NH TD5050 sprężarka działa wszstko jest ok na dwu-obwodowym działa starego typu czyli jedno nie . Co poradzicie sprawdzić odkręcić ... i pytanie jeszcze jedno czy można czerwoną słuchawkę zamienić z czarną i czy to będzie działało ? Pozdrawiam czekam na pomoc 
    • Przez dsbh
      Mam problem przy włączaniu młocarni w w.w Claasie.Jeżeli wciskam i trzymam wajche młocarni,wtedy wszystko działa.Jeżeli ją puszcze wtedy mi rozłącza młocarnie.Wymienione były sprężyny,ślizgi na nowe.Złożone tak jak rozbierane.Nie wiem czy to wcześniej działało bo po zakupie kombajnu od razu nadawało się do naprawy.
    • Przez drozd82
      witam,w df agrotronie k120 wskaznik paliwa szaleje zatankujesz i po chwili wskazowka spada do połowy,jak moge odkrecic pływak probowałem pod podłoga ale nie ma dojscia,moze ktos rozkrecał z gory dziekuje
    • Przez Kondzio55
      Witam. Wlasnie zrobiliśmy remont sprzęgła ponieważ łożysko poszlo sie.. Wymienilismy cale tuleje, oby dwie tarcze i 3 lopatki. Oke zlozylismy, wysprzeglik odpowietrzony a biegi nie chca wejść. Nacisniemy sprzeglo a biegi zgrzytaja tak jak wgl by sprzęgła nie bylo. Gdzie szukac przyczyny bo 3 raz rozjezdzac sie nie chce zbytnio. Tarcze oczywiscie dłuższym do silnika, lopatki wyregulowane.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.