Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hoxem    0

potrzebuje pomocy przy agrotronie 85:

1. Nie działa mi nawiew, gdzie szukać problemu

2.  Mam strasznie mieciutkie sprzęgło, czy wy też takie macie, wgl tak jakby nie było czuć i bierze przy górze

3. Z cięzarem z przyczepą ruszacie ze sprzęgła czy z rewersu da radę ?

4. Odpalanie jak jest zimny, jak sie go podgrzewa i wgl ?

Ciągnik mam od dziś także nie bardzo jestem oblatany do gdzie i jak.

Kristoffer    4

Nawiew to może od bezpieczników w sumie mam do czynienia ze 106 ale sprzęgło tez jest mieciutkie ja zawsze ruszam ze sprzęgła i to rewers nie zawsze za łączy a co do odpalania jak jest zimno to włącza się kluczyk gasną kontrolki i jeszcze chwilę pali się od grzania a jak z gaśnie to się odpala i tyle.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek0889    1

u mnie w mk2 tez nie działał nawiew na 2 biegach winny był bezpiecznik termiczny przy regulatorze, są tam 3 takie bezpieczniki 216 stopni i jeden właśnie był nie sprawny, dmuchawa i regulator sa  pod siedzeniem

kris14    261

Hoxem Tak, ale kiedy masz duży ciężar i ruszasz z wysokiego biegu, warto ruszać ze sprzęgła żeby nie zadusić ciągnika. 

Hoxem    0

dobra jeszcze jakby mi ktoś powiedział gdzie są te bezpieczniki, bo nie wiem który to który w skrzynce

Hoxem    0

jeszcze chłopaki najważniejsza sprawa, nie orientujecie się gdzie kupie do niego fotel z zawieszeniem mechanicznym bo moje jest padniete do samej ziemi i chyba czeka mnie wymiana, oczywiście rozsądna cena to ok 1tyś zł.

Kristoffer    4

Bezpiecznik agrotron 106 od dmuchawy to f-3 a nie wiem czy u ciebie tak samo ,a siedzenie masz powietrzne czy mechaniczne ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Scoti
      Witam wymieniłem sprzęgło w moim mf tarczki od napedu no i chyba tyle a teraz problem który mam to ze sie zapowietrza troche popracował w polu i znów nie ciągnął jak odpowietrzyłem to ciągnął więc gdzie moze łapać powietrze jakieś rady ?
    • Przez DawidBaran
      Witam przymierzam się do kupna ciągnika w przedziale mocy 70-95. Ciągnik chce kupić nowy używany nie wchodzi w grę. W gospodarstwie pracuje ursus 3512 Zetor forterra 115 i MTZ(który został sprzedany i szukam coś na jego miejsce). Podzielcie się swoimi opiniami na temat ciągników w tym przedziale mocy. Posiadacie takie?
    • Przez Klimston
      witam chciałbym zrobić mocniejsze sprzęgło w c360 ponieważ założyłem juz drugą tarcze sprzęgła i znów po jakimś czasie sprzęgło się ślizga. sprzęgło było regulowane juz kilka razy
    • Przez grzegorzpudlo
      Witam, 
      Potrzebuję informacji na temat ustawienia sprzęgła w ciągniku Renault 651.4. Jak ustawić sprzęgło w tym modelu? Jaka powinna być odległość między łapkami a dociskami ?
    • Przez dawidx
      Witam szukam opinii tego modelu L730, Awaryjność, spalanie, trwałość skrzyni biegów.
      Pozdrawiam  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.