Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
chuck00    207

4cyl Perkins z reguły jest przymulony w stosunku do 6cyl. Potwierdzone w kilku ciagnikach. 


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

a gdzie w 3095 jest boost w pompie skoro to wolnissacy silnik bo chetnie bym sie dowiedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

myslalem ze ten ma juz turbine, ale jak nie ma to się nie dowiesz i nie zobaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cezar1111
      jakie znacie awarie ciągników same
    • Przez Tomazi3p
      Witam! Mam pytanie do obecnych tu rolników, czy zetknęliście się z kosztami rekultywacji gruntu ornego po budowie linii energetycznej 110 kv. Przy budowie tejze linii wykorzystywany był cięzki sprzęt budowlany i samochodowy. Dodam ze te prace były wykonywane w okresie poznej jesieni przy wysokiej wilgotnosci gleby. Efektem tej pracy była nie tylko linia ale i tez posadowiony słup. Po inwestycji pozostało mi 0.4ha zniszczonych upraw oraz w/w powierzchnia do rekultywacji (koleiny do 0.4m, zastoiska wodne itp) . Zna ktoś w przybliżeniu koszt takiej rekultywacji gruntu???
    • Przez 7891Firefox
      Pytanie do koniarzy. Chciałabym w przyszłości zakupić konie, a kto wie, może potem załozyć taką pseudo-stadninę lub klub jeździecki. Swego czasu troche jeździłam konno.
      Wiem że przy koniach jest bardzo dużo ręcznej pracy. Tam gdzie jeździłam wszystko robiono ręcznie, i obornik z boksów taczkami, i pasze też ręcznie, pojenie ręczne.... doktorka na uczelni zrobiła wielkie oczy gdy zapytałam na zajęciach o mechanizację w stajniach.
      Czy nie ma jakichs sposobów by jakoś sobie tę pracę ułatwić, zmechanizować? Przede wszystkim to usuwanie obornika, nie mogłoby być jak np. w oborze dla krów obornik usuwany jest zgarniaczem? Poidła jakies i inne jakieś wynalazki?
      Chciałabym hodować konie, ale mam wystarczająco duzo pracy ręcznej przy bydle, czy ktoś ma u siebie jakieś rozwiązania technologiczne, czy ta hodowla koni z góry jest skazana na "anologową robotę"???
    • Przez jarekvip99
      Niedlugo bedziemy kupowac ziemie za 200tys i stad mam pytanie jakie beda koszty z tym zwiazane notariusz itp? dawno nie bylo ziemi kupowane wiec nie orientuje sie w temacie
    • Przez jabimc
      Witam chciałbym aby użytkownicy tego modelu wypowiadali sie jakie dokładnie mieli awarie i najlepiej przy jakich pracach do nich dochodziło.
       
       
      U mnie z awari to :
      - pękające linki praktycznie wszystkie były już wymieniane
      - sprzęgło pękł docisk
      - klimatyzacja uciekł gaz dwa razy
      - spalone zegary przestały pokazywać cokolwiek
      - wycieki oleju z pod tylnej zwolnicy
      -zacinający się EHR
      -spalona pompka zasilająca pompe paliwową
      - wycieki z pod misy olejowej
      -skrzynia biegów pod obciążeniem strasznie wyje
      -hamulce sie zacieły, ciągnik zahamował i hamulce nie chciały puścić
      -awaria pompy hydraulicznej, ściety klin na wale
       
      Dodam jeszcze że ciągnik ma nie spełna 230 mtg i aż boje sie pomyśleć co będzie z nim po upływie okresu gwarancyjnego.
      Piszcie jakie jeszcze mieliście awarie w swoich modelach 7110 DT
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj