arekw

opryskiwacz zawieszany krukowiak 1200l

Polecane posty

arekw    0

Witam, Czy ktoś z Państwa posiada opryskiwacz marki   kukowiak lub gaspardo z komputerem,  belka 15 lub 18m zawieszany. hudraulicznie roskładany

Co polecacie . Proszę o opinie .

 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

Mam kruk z 2010 lance 15 bravo 180. Wszystko by było jakby nie belka...Już jak kupiliśmy rolnicy którzy mieli takie pare sezonów mówili o pękaniu belek u nas o dziwo wytrzymał długo aż sam kpiłem z innych, ale jak się zaczeło to armagedon pęka przy każdym spawie. Reszta ok, jakieś pierdoły raz mróz rozerwał jakieś kolanka, pare węży od starości no i ciagle wymieniam węże hydrauliczne bo puszczają, niby 8 lat ale wydaje mi sie że gdyby były lepszej jakości powinny wytzymać znacznie dłużej. Co do nowych to podobno bubel ogromny...oprócz belek które przez te lata nic nie poprawili to pękają ramy. Mam też apollo 2000 z 2013r gdzie po opryskaniu mniej niż połowy tego co starszy roleciały sie zaworki w pompie i zawór od sterowania dawką, a jak zobaczyłem wałek wom który był razem z opryskiwaczem to mi rece opadły. Plastelina, wałek rurkowy co za obciązeenie  tam jest a tak go zjadlo ze prawie obróciło samca w samicy. Wniosek jakość spadła. Nie wiem jak  w nowszych ale rozwadniacz też jest bez głowy, w połowie wysokości są dwa płaskie miejsca w kątach gdzie "proszki" osiadają zamiast spłynąć-powinien mieć inny kształt . NAtomiast farba jest wielkim plusem wzgledem innych producentów, wszystkie maszyny powinny byc tak malowane. Ostatnio słysząc cene nowego krukowiaka nawet nie zastanawiałbym sie i dołożył na jakąś amazonke choćby w podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez TheBartek98
      Witam planuje zakup opryskiwacza Tolmet Klara 600litrów .Chciałabym się dowiedzieć o opinię użytkowników, jak oceniacie ten ocynk, jaka pompa według was jest dobra do tego opryskiwacza, jaki rodzielacz i jakie dysze ?? Czy też coś polecacie co warto zainwestować w ten opryskiwacz
    • Przez Mecha
      Witam, posiadam opryskiwacz krukowiak heros 400l 12m, który ma współpracować z c330m. Opryskiwacz na pusto waży 230kg. Więc zalanie go do 400l +15l zbiornik do płukania układu może spowodować, że będę oglądać niebo. Ile wystarczy dołożyć obciążników do tych 2 oryginalnych przy przednim zaczepie?
    • Gość konteno
      Przez Gość konteno
      Witam . Nabyłem w cenie złomu używany zespół : silnik spalinowy motori minarell z pompą oopryskiwacza annovi reverberi . 
      Czy ktoś na podstawie zdjęć potrafiłby dojść modelu pompy i silnika (ich parametry) oraz czy to pochodziło z jakiegoś opryskiwacza ? czy raczej pracowało luzem/solo 
       





    • Przez simpleNICKpl
      Witam. Mam oferte na krukowiaka apollo 1500 phx w takim wyposażeniu : -15m belka składana w X z możliwością niezależnego rozłożenia 1/4 belki -rozwadniacz boczny -myjka zewnętrzna -płuczka zbiornika -eżektor do napełniania -filtry sekcyjne -przyłącze hydrantowe -oświetlenie nocne robocze -błotniki -komputer bravo 180s z hydrauliką -uchwyt do mocowania komputera bravo -dysze rsm Cena jaką proponuje mi dealer to 65 tysięcy netto. I tutaj rodzą mi się dwa pytania: po pierwsze czy cena tego opryskiwacza jest akceptowalna, czy dużo można jeszcze wynegocjować? Po drugie czy w tych pieniądzach znajdę coś lepszego (mówię tu oczywiście o nowych opryskiwaczach) Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam ;)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj