Bartek933

Mieszanie olejów STOU, UTTO.MOT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek933    5402

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy oleje typu STOU, MOT i UTTO są ze sobą mieszalne? głównie chodzi mi o STOU i MOT. Pozdrawiam


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
tak są mieszane. nawet z akcela/abra czy shellem/jd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1966
Nooo a utto to nie jest czasem olej hydrauliczno - przekładniowy a stou silnikowo - hydrauliczno - przekładniowy? Jak zmieszasz w skrzyni to istotnie nic się nie stanie ale utto to bym do silnika nie dodawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Witam.

 

Zepsuł mi się główny ciągnik i musiałem podpiąć pod stary który jest zalany agro uutto10w30. I teraz w prasie mam taki olej. Wypuścić to czy mogę zmieszac agro utto z fuchsem agrifarmem 10w40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrValterka
      Witam, mam pytanie jaka jest nazwa oleju hydrauliczno-mostowego w n-kach, a czy jak kupie taki sam olej tylko np. w Miksolu(firma w naszej okolicy co dorabia oleje) a nie w servisie valtry to nie zrobi się zupa z oleju ?
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Myśle o zakupie wozu paszowego i mam pytanie. Czy pasza nie bedzie się grzała gdy bede robił TMR co drugi dzień? W zime to napewno nie ale w miesiace letnie?
    • Przez statham
      jak dodajecie premiks do mieszalnika? czy robice przedmieszki?
    • Gość
      Przez Gość
      Dwie koncepcje. Pierwsza wywożenie obornika na ściernisko, wymieszanie go agregatem talerzowym, gdzie będzie tak  czekał na orkę wykonaną przed siewem. Druga koncepcja to przejechanie ścierniska agregatem, obornik zaś wywożony dopiero przed orką. Co lepiej zastosować? W pierwszym przypadku, obornik będzie równomiernie rozłożony w profilu glebowym i częściowo rozłożony, a w drugim będą ograniczone do minimum straty azotu.  
    • Przez livebird
      Orientuje się ktoś czy można mieszać Saletrzak 27 z saletrosanem 26?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj