daizor

Trimble GPS agri FM CFX750 CFX-750 nawigacja antena AG25 na gwarancji

Polecane posty

daizor    23

Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model CFX-750, która została zakupiona we wrześniu 2017 roku. Jest na gwarancji do września 2019 roku. Używałem ją przez jeden sezon z pełnym sukcesem (jazda równoległa). Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 (standardowo w zestawie jest AG15). W moim przypadku używałem tej nawigacji do wapnowania, rozsiewania nawozów, oprysku ścierniska (wszędzie tam gdzie nie ma ścieżek). Stan jest idealny, posiadam także oryginalne pudełko oraz niewykorzystany kod do rocznej darmowej subskrypcji na sygnał RTX (zwiększona dokładność poniżej 15cm- nie wykorzystywałem bo i bez tego dokładność była na poziomie 20-25cm). Nawigacja ma odblokwaną fukncję atio-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Jest możliwość kupna samej anteny lub wyświetlacza. Powodem sprzedaży jest kupno traktora z fabryczną nawigacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daizor    23

Sprzedaż jest prywatna bo tak też zakupiłem ten zestaw. Ogólnie wystawiam go za 7500zł. Finalnie jeśli ktoś z forum by się decydował to za 6700zł minimalnie mogę oddać tą nawigację. Jest taka możliwość aby uzyskać dokładność 5cm i nawet 2.5cm ale to już po zakupie m.in zestawu do samodzielnego prowadzenia. Mi taka dokładność nie była potrzebna i w sumie póki co nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rex15
      Wie ktoś gdzie moge znalezc antene do radia w jd 7710? Nigdzie nie widze odpowiedniej. Druga sprawa, to ile powinno byc głosników w tym ciagniku, bo ja mam 2 przednie, ale są jeszcze nad głową dwa puste miejsca?
    • Przez johny1993
      Ktoś poleci jakaś firmę która pobiera próby glebowe na terenie kujawsko-pomorskiego/ pomorskiego?
    • Przez wpz
      Witam.Mam dylemat jaki olej zalać do hydrauliki.Na naszą strefę klimatyczną(do 38st.celc) instrukcja zaleca olej hv 32,wszyscy kupują hv 46 który jest przeznaczony kiedy temperatura przekracza 38st.celc.Moja ładowarka jest z Francji i podejrzewam że mam hv46 bo rano musi popracować dłuższą chwilę by hydraulika nie zdusiła silnika.I tu moje pytanie do posiadaczy ładowarek jcb stosujecie się do instrukcji czy lejecie hv 46.
    • Przez daizor
      Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model FM 750, która map rzepracowane 300 godzin. Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 GNSS (nie gubi sygnału przy mocnych wstrząsach). Stan jest bez zarzutu. Nawigacja ma odblokowaną funkcję auto-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Oczywiście okablowanie plus uchwyt montażowy jest dołączony do zestawu. Cena dla użytkowników to 6200
    • Przez RU68
      Witam czy korzystacie z płatnej  aplikacji satagro oraz czy widzicie realne korzyści z jej stosowania 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj