daizor

Trimble FM FM750 nawigacja gps antena ag25 GNSS 300 godzin pracy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daizor    23

Witam Mam do sprzedania nawigację Trimble model FM 750, która map rzepracowane 300 godzin. Nawigacja posiada mocniejszą antenę AG25 GNSS (nie gubi sygnału przy mocnych wstrząsach). Stan jest bez zarzutu. Nawigacja ma odblokowaną funkcję auto-prowadzenia (możliwość podpięcia automatyki jazdy), kontrole dawki (nie używane przeze mnie), oraz poprawki DGNSS. Oczywiście okablowanie plus uchwyt montażowy jest dołączony do zestawu. Cena dla użytkowników to 6200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zabawik
      Witam, co sądzicie o tym zestawie: https://allegro.pl/precyzyjny-zestaw-gps-antena-bluetooth-rolnictwo-i7599274588.html
      Połączyć go z tabletem poprzez bluetooth i korzystając z aplikacji Nawigator Polowy wykonywać zabiegi np oprysku lub rozsiewania nawozu.
      Jak myślicie mogło by to się sprawdzić ?
    • Przez Adriandobry
      witam wszystkich
       poszukuję pracy jak w tytule podałem jestem młodą osobą(18 lat) pracowitą i miłą  a pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego jeśli ktoś poszukuje więcej  informacji podam już na priv 
    • Przez rex15
      Wie ktoś gdzie moge znalezc antene do radia w jd 7710? Nigdzie nie widze odpowiedniej. Druga sprawa, to ile powinno byc głosników w tym ciagniku, bo ja mam 2 przednie, ale są jeszcze nad głową dwa puste miejsca?
    • Przez johny1993
      Ktoś poleci jakaś firmę która pobiera próby glebowe na terenie kujawsko-pomorskiego/ pomorskiego?
    • Przez RU68
      Witam czy korzystacie z płatnej  aplikacji satagro oraz czy widzicie realne korzyści z jej stosowania 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj