edward93

ITEC Pro

Polecane posty

edward93    1

Witam, tak jak w temacie używa ktoś? Miałbym kilka pytań. Oraz chciałbym uzyskać kilka wskazówek. Więc jak ktoś ma dość dobrą wiedzę proszę o PW.

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Agri666
      Witam Case 5150 pro mam problem z hydrauliką mianowicie chodzi o to że po uruchomieniu ciągnika działa ona dopiero po 2 minutach (chodzi o podnośnik,  ładowacz oraz wyjście na węże hydrauliczne )  gdy juz dziala sprawdzilem cisnienie jest koło 200 bar ... Natomiast jeżeli chodzi o jazde polbiegi wspomaganie wszystko działa od razu ... 
      Co zostało zrobione 
      -wymienione filtry 2 od hydrauliki
      -sprawdzone elektro zawory 
      Znajomy mówi że może to być zawór mechaniczny na pompie nie mam pojęcia gdzie on może być 

    • Przez Darek1986
      witam .chce kupić ciągnik Casa 5140 rok 1993 moc 115 chce poznać opinie o tym ciągniku.
       
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupic ciągnik i strasznie podobają mi sie Case z serii Maxxum co sądzicie o tym ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/case-5140-maxxum-pro-97-rok-CID757-IDzyw4U.html#a1833cab96 facet pisze że biegi i półbiegi mechaniczne biegi to się zgodzę ale półbiegi mechaniczne ??? Wiem że to tylko zdjęcia  ale jak cena motogodziny niby to Cummins dużo może no i ten zaczep jakby samoróbka na bolce jak w ursusie nie powinna byc listwa daleko  do niego nie mam rzut beretem można rzec widac że sprowadzany z Francji jak to jest z tymi od żabojadów z góry dzięki za pomoc trochę namieszałem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj