Mich9

Plastik, kółko pokazujące ilość ziarna

Polecane posty

Mich9    671
Szukam kółka tego plastiku co jest w szkrzyni wskazuje on poziom ziarna, nie mogę tego nigdzie znaleźć, siewnik to kongskilde Demeter, może hassia bądź nordstean ma podobne. Może miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

asharot napisał:

Zwykła okrągła bańka tam jest, zabierz jakiemuś dziecku pilkę

Wiem ale chciałbym to zrobić firmowo i profesjonalnie a nie wpychać piłkę tenisowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gadek5228
      Witam.Posiadam kombajn Fahr M750 i szukam odpowiedzi na długo nurtujace mnie pytanie.Jaką pojemność ma zbiornik ziarna w tym właśnie modelu???(możecie również podawać inne modele kombajnów Fahr i poj.zbiornika).

      Pozdrawiam
    • Przez nabogato
      Jakie mogą być przyczyny gubienia ziarna na wytrząsaczach?? aby nie gubić muszę jeździć bardzo wolno. Słomy jest sporo 4-5t/ha ale i tak wydaje mi się że powiano iść to szybciej. Rożne ustawienia kombajnu nie przynoszą większego skutku. Jedyne czego nie ustawiałem to fartucha za odrzutnikiem, cały czas jest ustawiony luźno w najniżej pozycji. może podnieść go wyżej? macie może jakieś inne pomysły?
    • Przez inginio
      Witam. Piszę tutaj bo to kombajn bardzo spokrewniony z new hollandem. Wczoraj podczas koszenia pszenicy która była strasznie gęsta maszyna słabo doczyszczała ziarno tzn w zbiorniku były długie kawałki słomy. Poza tym czyste. Kombinowałem z wiatrami , kierunkiem wiatrow (od dołu od góry) sita regulowałem i bez skutku a słomy całkiem sporo było. Dzień wcześniej kosiłem jęczmień, pszenżyto i było idealnie tylko w tej pszenicy taki problem. Pomożecie?
    • Przez Nathir
      Witam
       
      Mam opryskiwacz 2500 l z komputerem.
      Jak zmierzyć ilość wody wlanej do niego?
      Podwórko mam nierówne, skali nie ufam.
      Szukam czegoś jakby wodomierza, ale przeczytałem, że dokładność jego wskazań mocno zależy od przepływu.
      U mnie ciśnienie w kranie mocno się różni zależy od tego co sąsiedzi robią.
       
      Zwykły wodomierz za parędziesiąt złotych wystarczy?
      Są może jakieś dedykowane urządzenia do takiego zastosowania?
    • Przez hus2431
      Przygotowałem projekt swojej obory wolnostanowiskowej. Ile bydła mięsnego mogło by się zmieścić do obory o takiej wielkości i ile dałbym rade utrzymać na 17ha?
       
      Projekt:



       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj