Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gadek5228

Fahr M750 Pojemność zbiornika ziarna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gadek5228    132

Witam.Posiadam kombajn Fahr M750 i szukam odpowiedzi na długo nurtujace mnie pytanie.Jaką pojemność ma zbiornik ziarna w tym właśnie modelu???(możecie również podawać inne modele kombajnów Fahr i poj.zbiornika).

Pozdrawiam :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez navara
      Jaki olej do silnika, skrzynia, hydraulika, zwolnice, przedni most do dx 3.90 chodzi mi głownie o parametry jakościowe a ilość to podobno 11L, 39L, 16L, 5L proszę o  skorygowanie tych danych? i czy w tym modelu filtr od hydrauliki jest tylko jeden bo wiecej nie widze?
    • Przez Bzyk333
      Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Poszukuję od pewnego czasu ślimaka dolnego, do podajnika ziarnowego, ponieważ w moim kombajnie pękł i został zespawany (niestety krzywo). Lecz znalezienie go nie jest takie proste i póki co jestem skazany na serwis. Jeżeli ktoś posiada taki ślimak lub namiar na składnice gdzie dostanę go w rozsądnych pieniądzach, prosiłbym o kontakt. Pozdrawiam 
    • Przez rpshaq
      Witam. Chce kupić ciągnik do małego gospodarstwa ok 25 ha produkcja roślinna, ziemie raczej lekkie jako główny (i pomocniczy).
      Mam oferty na Jd 5090R za ok 195000 netto, przedni tuz, klima, skrzynia standard 16x16, tylni tuz wzmocniony do 5400, amortyzacja kabiny, trzy pary wyjść, pneumatyka itd
      Albo Df 5105 za 195000 netto na silniku deutz 3.6, skrzynia 40x40, klima, przedni tuz, trzy pary wyjść, pneumatyka.
      W podobnej cenie będzie też Nh t5 electrocommand z przednim tuzem.
      Proszę o opinię, spalanie, awarie itd
      Pozdrawiam
    • Przez STAWIAREK
      Witam, mam problem z prasa deutz fahr GP 2.30. Mianowicie podczas prasowania puszczają haki i otwiera się tylna klapa. Wczesnej do prasy była używana c-360 wszystko było dobrze i haki nie puszczały a teraz prasa pracuje z fendtem 610 ls i niewiadomo dlaczego się tak dzieje. Liczę na pomoc.
    • Przez TetraMolowy
      Czy wyjmował ktoś podśewacz/koszsitowy z tego kombajnu? Bo się urwało, coś tam pospawałem ale boje się że urwie się jeszcze raz.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.