mlodykom1

Nie chce rozłączyć przedniego napędu

Polecane posty

mlodykom1    18

Witam wszystkich. Posiadam Farmtrac 685 i problem mam taki ze po wciśnieciu hamulca załącza się przedni napęd tylko że póżniej nie chce się rozłączyć. Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Dodam że na guzik działa bez zarzutu czyli załączy i rozłączy bez problemu. Z góry dzięki za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

szukaj szukaj w innym mam czujnik włączania 4x4 na pompce hamulcowej , jak odłącze kabelek to nie zadziała tzn hamuje ale bez załączania 4x4 , chyba że jakiś przekaźnik się wiesza 

A jak go wyłączasz po hamowaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodykom1    18

Jeżdże na włączonym koło domu bo na szose nie wyjeżdżam a po pewnym czasie sam się rozłączy. A z tymi kabelkami przy pompce to musze zobaczyć a przy skrzyni jest jakiś czujnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

normalnie nie ma bo co , musisz szukać przy hamulcach bo w końcu jak hamulec depniesz to 4x4 się załącza , chyba że coś nie rozłącza dobrze 4x4, bo przeważnie zawsze 4x4 jest włączone , 

Tak robią że sprzęgło mokre jest załączone tzn 4x4 ale po podaniu ciśnienia się rozłącza i masz bez przedniego napędu , czyli jak wciskasz guzik to  załączasz 4x4 spuszczając ciśnienie

Sprawdź może nie łączy ci gdzieś rozłączanie tzn moze jakiś kabelek , albo przekaźnik nie styka 

Znajdź cewkę od 4x4 zobacz kiedy jest napięcie na niej przy wył czy wł 4x4 , 

A jak sprawdzić czy 4x4 jest właczony a pod ciśnieniem sie rozłącza , na zgaszonym podnieś przednie koło i się pewnie nie zakręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Adamek7
      Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 
    • Przez kuba93711
      Witam ostatnio przydarzył mi się problem z przednim napędem. Sprawa wygląda tak że kontrolka normalnie się zapala i gaśnie ale napęd jest cały czas załączony. Sprawdziłem tylko czy prąd podaje na cewke no i niestety nie dochodzi. Wygląda na to że to główny podejrzany ale nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny z tym brakiem prądu. 
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje żeby ktoś mnie nakierował w sprawie Case Mx135, przed miesiącem go kupiłem i dwa dni temu podczas jazdy a właściwie to hamowania zapala mi się w momencie naciśnięcia pedału hamulca na pulpicie kontrolka przedniego napędu, puszczam pedał i gaśnie wciskam znów się świeci. Dodam że jak rozróbę pedały i nasikam osobno to ta kontrolka nie świeci się, gdy oba pedały są spięte to przy hamowaniu znów świeci. Podejrzewam jakiś przekaźnik lub zwarcie ale nie wiem gdzie szukać rozwiązania bardzo proszę opinie na ten temat.
    • Przez Jan556
      Czy dorabiał ktoś przedni napęd do Zetora 7211?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj