Polecane posty

przemo514    3

Wom działa? Sprawdź czy idzie zasilanie z akumulatora na EHR-czy jest prąd w bezpiecznikach koło chłodnicy.

Edytowano przez przemo514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przemo514 napisał:

Wom działa? Sprawdź czy idzie zasilanie z akumulatora na EHR-czy jest prąd w bezpiecznikach koło chłodnicy.

ehr  działa wom sprawdzę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Bo EHR nie ma nic do opisanego problemu. WOM też Ci nie działa i nawet sprawdzać nie musisz.

1. Wspomaganie kier

2. Zasilenie Autotronic.

3. Ciśn na lini 17bar (pomiar na trójdziale lub po wykręceniu czujnika ciśń hydr)

4. Czujnik ciśń oleju hydr

5. padnięty autotronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo514    3

Przepraszam myślałem o zasilaniu autotronic pod kabiną, a napisałem ehr... Ja obstawiam brak zasilania-zaśniedziałe połączenie kabli w środku w wiązce między aku a tymi dwoma bezpiecznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
No to niech sprawdzi w pierwszej kolejności czy idzie prąd na cewki i będzie wiadomo czy elektryka czy w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Przecież wiadomo że na cewkach prądu nie ma bo mu nic nie działa... Heh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju3060    15
U nas czasem jak nie działa to trzeba odpiąć i podłączyć kabelek od czujnika ciśnienia w skrzyni i działa 😀 jak już nic nie działało to czujnik padł, po wymianie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no to jeśli Wom działa a reszta funkcji autotronica padła to tylko on może być winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maikel1987
      W moim bobcacie  wolno działa hydraulika ,  tzn podnoszenie opuszczenie iTP .  Jak podnoszę w górę to z taki przewami  jakby podnosił czy to na pusto czy z czymś. Jak po robie coś to olej jakby taki z bąbelkami powietrza był . Czy taki olej to norma ? A może pompa powoli juz kaput ?  
    • Przez kuba93711
      Witam ostatnio przydarzył mi się problem z przednim napędem. Sprawa wygląda tak że kontrolka normalnie się zapala i gaśnie ale napęd jest cały czas załączony. Sprawdziłem tylko czy prąd podaje na cewke no i niestety nie dochodzi. Wygląda na to że to główny podejrzany ale nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny z tym brakiem prądu. 
    • Przez pisarz
      Proszę o pomoc, może ktoś z użytkowników ciągnika Claas Axos 320 miał taki problem:
      od pewnego czasu -jakieś 3 mies.- często blokuje mi się kierownica podczas jazdy  a kilkanaście dni temu zrobiłem sprzęgło, później tur powoli słabł, myślałem że to przez olej więc zmieniłem (olej hydrauliczno-przekładniowy, nie oryginalny Claasa tylko inny ale niby parametry takie same), filtry założyłem nowe a teraz już w ogóle nie ruszę turem -nie wiem co to się podziało, czy rzeczywiście gęstość oleju jest zła (ale niby wlałem 10W) i to że olej nie jest oryginalny Claasa? Czy coś by się stało z pompą i tak to się wszystko zablokowało? prosiłbym o pomoc  lub poradę
       
       
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje żeby ktoś mnie nakierował w sprawie Case Mx135, przed miesiącem go kupiłem i dwa dni temu podczas jazdy a właściwie to hamowania zapala mi się w momencie naciśnięcia pedału hamulca na pulpicie kontrolka przedniego napędu, puszczam pedał i gaśnie wciskam znów się świeci. Dodam że jak rozróbę pedały i nasikam osobno to ta kontrolka nie świeci się, gdy oba pedały są spięte to przy hamowaniu znów świeci. Podejrzewam jakiś przekaźnik lub zwarcie ale nie wiem gdzie szukać rozwiązania bardzo proszę opinie na ten temat.
    • Przez Jan556
      Czy dorabiał ktoś przedni napęd do Zetora 7211?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj