Polecane posty

Piekło    0

Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

kiedyś to przerabiałem kancelaria to nawet swojego rzeczoznawcę miała . Ale od początku ktoś mi wjechał w bok jego wina przyznał się . Złożyłem o odszkodowanie wycenili po swojemu za sam samochód z 2000 zł , idę do warsztatu to za tą cenę to na części może starczy , skierowali do kancelarii. Opłata jak dobrze pamiętam 600 zł za rzeczoznawcę. Wycenił na 6000 zł szkodę daję pełnomocnictwa adwokatowi i nie pamiętam chyba z 600 zł na ruszenie ... I tak złożyli pismo do ubezpieczyciela który się nie zgodził na wyższe odszkodowanie . Sprawa do sądu i tak czekam , czekam aż zapomniałem coś pół roku jak nie nie lepiej zanim rozprawa była . Poszło odrazu i w sądzie dali te 6000 zł , prowizja dla adwokata to 10-20 % nie pamiętam dokładnie .

Tagże jak znajdziesz że biorą małą przedpłatę i prowizję to warto (bo są tacy co jakąś sumę z góry biorą i czy uzyskasz większe odszkodowanie czy nie to ich nie obchodzi) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niedawno miałem wypadek samochodowy z winy sprawcy, chciałbym uzyskać większe odszkodowanie, ponieważ mam dosyć konkretnie pokiereszowany samochód. Może macie jakąś znajomą firmę, która mi w tym pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piszczu
      Jeżeli jestem ubezpieczony w krusie to moge podjąć prace na etat? Wtedy musze byc ubezpieczony w zusie i zawieszam krus,czy w nim zostaje? Jak to wygląda?
    • Przez adamigos
      Witam.Bardzo proszę o opinie osób które ubezpieczają swoje uprawy.Zależy mi na tym aby się dowiedzieć jak to wygląda.
    • Przez rolnik32098
      Przy podgrabianiu siana, uszkodziłem oponę w ciągniku. Przy podgrabiarce urwała się cześć i uderzyła w oponę przebijając ją. Mam ubezpieczenie AC (ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego od uszkodzeń w PZU). W decyzji napisali, że opona była zużyta, a wcale nie była w aż tak złym stanie. Chciałem zapytać czy ktoś miał podobną sytuację i jak się odwoływał. 
    • Przez Kondzio342
      Witam Jestem zainteresowany zakupem Bina na zboże chodzi o ladownosc okolo 20-30 ton. Jakiego wybrac producenta zalety i wady. Jaka firme montujaca wojewodztwo łódzkie. Moze ma ktos jakieś namiary. Prosze o propozycje i opinie.
    • Przez Xerkses
      Mam zamiar ubezpieczyć kilka hektarów jęczmienia ozimego czy miał ktoś doczynienia z firmą ubezpieczeniową Concordia jak oni podchodzą do szacowania strat itp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj