Skocz do zawartości
News
Kondzio342

Jaki Bin na zboże jaki producent jaka firma matujaca?

Polecane posty

Kondzio342    0
Witam Jestem zainteresowany zakupem Bina na zboże chodzi o ladownosc okolo 20-30 ton. Jakiego wybrac producenta zalety i wady. Jaka firme montujaca wojewodztwo łódzkie. Moze ma ktos jakieś namiary. Prosze o propozycje i opinie.

Sean    1035

Chyba silosu zbożowego jak już, BIN to jest firma z Aleksandrowa kujawskiego produkująca silosy zbożowe. Najpierw to Ty powiedz ile chcesz stracić na to?

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Kondzio342    0

Sean napisał:

Chyba silosu zbożowego jak już, BIN to jest firma z Aleksandrowa kujawskiego produkująca silosy zbożowe. Najpierw to Ty powiedz ile chcesz stracić na to?

Kolego potrzebuje odpowiedzi a nie wyjasnien. WIEC POTRZEBUJE W MIARE DOBREGO SILOSU ZBOZOWEGO NIE ZA MILIONY MONET OKOLO 20-30 TON

Sean    1035
(edytowany)

Napisałeś że potrzebujesz BINa a jak Bin to z czego chcesz  wybierać. Pisz poprawnie to i wyjaśnień nie będzie.   :)

Potrzebujesz silosu, jakiego, płaskodenny, lejowy? dlatego zapytałem o kasę na to.

Edytowano przez Sean

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

robert1226    65

Bo dla gości granatem od (Pługa oderwanym ) to 

Każdy silosy to Bin 

Każdy kombajn to Bizon 

Każdy ładowacz to Cyklop itd;)

• Like 1

Kondzio342    0
Silos zbozowy. Plaskodenny zalezy ktory lepszy i praktyczniejszy. Tak jak powiedziale. za rozsadna cene nie za miliony monet. Pojemnosc 20-30 ton w tych granicach.

jarecki    44

z lejowego jest szybszy i praktyczniejszy rozładunek ale jest duuuzo drozszy  płaskodennyma  ma swoje zalety mozliwosc podłaczenia nadmuchu od dołu lecz załadunek szybki do dna jest ciezki jezeli czeka naczepa .

PRIMO    614
1 godzinę temu, Kondzio342 napisał:

Silos zbozowy. Plaskodenny zalezy ktory lepszy i praktyczniejszy. Tak jak powiedziale. za rozsadna cene nie za miliony monet. Pojemnosc 20-30 ton w tych granicach.

Mam Winkler a 30 T płaskodenny koszt samego silosu to jakieś 8000 brutto plus do tego montaż i płyta we własnym zakresie (jest u mnie w galerii)

PRIMO    614

Oj nie wiem czy znajdziesz taką firmę. 

sadek9    39
Jak kolega wyżej pisze my braliśmy 2x 75 i była opcja jedynie montażu silosu A co ciekawe każda firma w umowie ma że ty musisz na czas montażu zapewnić nocleg i posiłki dla ekipy u nas 4 osoby 3 dni Ale naprawdę szybko robili A na montaż czekaliśmy ok 4 miesięcy bo ktoś zrezygnował i wcisneli nas w kolejkę A braliśmy BINa co do zasypu braliśmy z innej firmy bez montażu 5 tygodni A z montażem ok 2 miesięcy i więcej masakra jakaś A zamawiane było w zimę i tak teraz kosimy na usługach bo dopiero składamy żmijkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie https://automobilis.pl/ która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez Zetorursus123
      Cześć Jaką prase wybrać metal-fach z587, Sipma 1211, ursus z543
    • Przez Krystian6830
      Witam, chciałbym wymienić starą prasę na nową.
      Mam dylemat między tymi dwiema ?
      W John deere nie podoba mi się to ze jest dużo pasów i boję się ze będą na siebie nachodzić, ale mam ciągnik John deere i podobno prasy mają dobre to wszystko by pasowało.
      Z drugiej strony znajomy ma tego New hollanda i mówi że jest bardzo dobry, a New Holland to pewnie tańszy ?
      Która prasa będzie lepsza ?
      Jak te prasy wypadają cenowo ?
      Dodam że ciągnik to John deere 6830
    • Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?
      Zdublował mi się temat. Proszę o usunięcie tematu.
    • Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.