News

Polecane posty

Piekło    0

Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?

sebe1033    157

kiedyś to przerabiałem kancelaria to nawet swojego rzeczoznawcę miała . Ale od początku ktoś mi wjechał w bok jego wina przyznał się . Złożyłem o odszkodowanie wycenili po swojemu za sam samochód z 2000 zł , idę do warsztatu to za tą cenę to na części może starczy , skierowali do kancelarii. Opłata jak dobrze pamiętam 600 zł za rzeczoznawcę. Wycenił na 6000 zł szkodę daję pełnomocnictwa adwokatowi i nie pamiętam chyba z 600 zł na ruszenie ... I tak złożyli pismo do ubezpieczyciela który się nie zgodził na wyższe odszkodowanie . Sprawa do sądu i tak czekam , czekam aż zapomniałem coś pół roku jak nie nie lepiej zanim rozprawa była . Poszło odrazu i w sądzie dali te 6000 zł , prowizja dla adwokata to 10-20 % nie pamiętam dokładnie .

Tagże jak znajdziesz że biorą małą przedpłatę i prowizję to warto (bo są tacy co jakąś sumę z góry biorą i czy uzyskasz większe odszkodowanie czy nie to ich nie obchodzi) 

Dzień dobry. Niedawno miałem wypadek samochodowy z winy sprawcy, chciałbym uzyskać większe odszkodowanie, ponieważ mam dosyć konkretnie pokiereszowany samochód. Może macie jakąś znajomą firmę, która mi w tym pomoże?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hodowcamlody
      Szykuje się mi przeróbka obory, trzeba powiększyć żeby weszło 20 stanowisk dla krów. Myślę nad tym żeby zrobic na rusztach bo bym nie musiał ingerować w podwórko no ale sam nw jak to przy mlecznych by było, nie wszyscy chwalą. Mi się podoba to że nie trzeba by było wywalac obornika i nie było by na wierzchu. Ruszt 60 czy 80 no i z zebrowki czy inne rozwiązanie?
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam wycinak bvl na 6 kos i moj problem polega na tym że te kosy są stępione i cięzko jest juz coś uciąć ( odrazu dodaje ze mechanizm jest dobry po przegladzie i wgl bo ten temat nie jest mi obcy ) lecz po prostu kosy sie stępiły a sumie to zdarły sie te małe ząbki i kosa za mało bierze.
      Moje pytanie jest takie czy zna ktoś jakis warsztat bądz osobe ktora mogła by te kosy profesjonalnie naostrzyć ?
      albo moze ktoś podpowie jak sobie z takim problemem poradził ? 
      poniżej dodam zdj jednej kosy ktora jest około 80% i zdj tych moich stepionych ( dodam iz wysokość obu jest taka sama tylko ze te 80% maja głebsze te ząbki) i właśnie w tych moich chciałbym te ząbki pogłębić. 
      Są firmy które ostrzą nożę od pras i przyczep samozbierajacych a od tego nie a przeciez material raczej ten sam.
      Poleci ktos kogos ?

• Przez Guzek82
      Witam wszystkich potrzebuje pomocy w sprawie części do pługa vogel&noot.

kupiłem pług obrotowy 3 skibowy vogel&noot rok 95 typ 950ss cena była adekwatna do stanu lecz moim błędem było niesprawdzenie dostępności części zamiennych oryginalne są do sprowadzenia ale niestety nie na moją kieszeń, w agromach płozy i lemiesze są a ja potrzebuje piersi i odkładnice. Pytam więc czy zna ktoś może firme która produkuje tego typu części zamienne z przyzwoitą jakością? Za pomoc z góry dziękuje.
    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, czy ktoś z użytkowników miał problemy z firmą "Aldesa"?  Dotyczy to budowy linii wysokiego napięcia Glinki - Recław, na prywatnych gruntach rolnych zajętych z porozumieniem albo na "dziko" :
      - niewypłacenie utraconych dopłat już za rok 2017
      - nie przywrócenie terenu do stanu pierwotnego
      - Aldesa odmawia udostępnienia do wglądu operatu szacunkowego szkód jakie poczynił wykonawca podczas budowy
      - Aldesa nie odpowiada na nakierowane do nich pisma, które określają wysokość strat poniesionych przez właściciela gruntów rolnych
      - brak jakichkolwiek negocjacji ze strony Aldesy (uważają, że rolnik powinien za nimi biegać)
    • Przez ogar200
      Witam, 3 listopada uległem wypadkowi podczas zmiany kół w aucie z letnich na zimowe, podczas zdejmowania koło opadło i przygniotło mi palce do zacisku hamulcowego. Doznałem złamania otwartego palca 3 prawej ręki w wyniku czego nie mam czucia w tym palcu i skręcenia palca 5 lewej ręki. W protokole który otrzymałem od krus napisano, że doznałem urazu palców obydwu rąk podczas wymiany kół letnich na zimowe w samochodzie osobowym co w rozumieniu przepisów ustawy nie ma bezpośredniego związku z wykonywaniem pracy rolniczej.
      W tej chwili mam 7 dni na zgłoszenie uwag, czy jeśli bym napisał ze zmieniałem koła (w tym okresie bywały już przymrozki i powinno jeździć na oponach zimowych) po to aby bezpiecznie pojechać po środki ochrony, roślin to są jakieś szanse na to odszkodowanie ? Czy lepiej dać sobie spokój ?
      Dodam jeszcze ze nie posiadam ciągnika i samochód wykorzystuje do przewozy sprzętu, nawozu oprysków na pole czy wożę nim owoce na skup.
      Proszę o opinię.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.