DanielKwiatkowski

John Deere 1570 Problem z obrotami bębna

Polecane posty

Witam

John Deere 1570  problem z ustawieniem obrotów bębna.Nie dziala zwiekszanie zmniejszanie obrotów.Prad wszędzie jest dochodzi do sterownika i dalej nie podaje, cewka tez jest dobra. Serwis wszystko sprawdzał. Dzis przyjechał sterownik dalej to samo. Co moze byc przyczyną? Mial ktos podobny przypadek?

Edytowano przez DanielKwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez st220
      Działanie:
       
      turbina o obrotach 8000/min
      Podczas wirowania komórki somatyczne, mające ciężar właściwy większy niż mleko, osadzają się na bokach turbiny , oczyszczone mleko o niezmienionym poziomie białka i tłuszczu przepompowywane jest do schładzalnika
       
      Wydajność :
      1024 litry na godzinę
       
      Skuteczność:
      W zależności od prędkości przepływu od 5 razy w wzyż początkowej ilości komórek somatycznych.
       
      Instalowanie:
      Między dojarką a schładzalnikiem
       
      Kompletacja:
      Turbina, zbiornik odstawczy, rurki łączące.
    • Przez kamyk86
      Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .
    • Przez mati1990
      Witam w moim dominatorze 76 ustawianie obrotów bebna mam regulowane recznie za pomoca przekladania pasa na mniejsze kolo ale caly czas ma za duze obroty na pszenice sa w miare dobre a na rzepak są za duze i mocno lupią ziarno czy da sie jeszcze te obroty zmniejszyć??
    • Przez Szymon1614
      Witam. Mam problem z t25, a mianowicie odpowietrzę ciągnik następnie go odpalę, odpali bez problemów, wcisnę mu gaz do dechy i po kilku minutach ciągnik zaczyna schodzić na wolniejsze obroty silnika, falować na obrotach i gaśnie mimo że trzymam mu gaz do dechy cały czas. Jak chcę go następy raz odpalić to mam spore problemy. I jak ciągnik zaczyna wariować to wydaję mi się że tak jak by ciągną lewe powietrze lub nie dostawał odpowiedniej dawki paliwa. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez waldek315
      Witam mam uszkodzony czujnik obrotów bębna obroty pokazywane na komputerku ale nie mogę dostać nigdzie takiego czujnika i nie wiem jaki powinien być bo nie ma na nim żadnych oznaczeń chciałem przełożyć od poziomowania hedera ale nie pasuje . Czujnik jest na 3 przewody może da radę jakiś czujnik z uniwersalnych dobrać żeby pokazywał obroty ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj