Skocz do zawartości
waldek315

bizon bs czujnik obrotów bębna

Polecane posty

waldek315    2

Witam mam uszkodzony czujnik obrotów bębna obroty pokazywane na komputerku ale nie mogę dostać nigdzie takiego czujnika i nie wiem jaki powinien być bo nie ma na nim żadnych oznaczeń chciałem przełożyć od poziomowania hedera ale nie pasuje . Czujnik jest na 3 przewody może da radę jakiś czujnik z uniwersalnych dobrać żeby pokazywał obroty ?

Sadek    519

Zapewne to jakiś czujnik indukcyjny, wrzuć zdjęcia.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    519

A katalog tego nie opisuje jakoś bardziej szczegółowo ?

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

Nikita_Bennet    118

pewnie jest nr katalogowy ale nie każdy ma katalog.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Sadek    519

Nie koniecznie , może faktycznie być sam numer ale może być też podany symbol. Uważam że katalog to podstawa.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

waldek315    2

niestety nie mam katalogu i nigdzie nie mogę wyszukać takiego czujnika a czujnik indukcyjny na 3 przewody będzie pasował czy jest parę rodzai ?

Sadek    519

Jest NPN lub PNP.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

waldek315    2

Witam sprawdziłem jaki to będzie rodzaj czujnika jeśli po zbliżeniu do metalu jest zwierany impuls do plusa ?

waldek315    2

Witam potrzebował bym czujnik prędkości kombajnu jest on 2 przewodowy ciężko znaleźć taki może ktoś wie jakie oznaczenia powinien mieć taki czujnik 

Sadek    519

Wrzuć zdjęcie bo może się okazać że czujnik jest kontaktronowy.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

Dariusz    0

witam
Moze ktoś wie jaki czujnik kupic do obrotow wytrzasaczy
czyjnik zblizeniowy napewno 3 przewody
niebieski to chyba 12+
czarny
brazowy 0
Jest duzo typow i nie wiem jaki dobrac npn pnp no nc  wybor wielki a ktory zadziala?

agrojagiela    0

witam

Kol. Members trochę pomyliłeś podłączenie przewodów czujnika brązowy podłącz do plusa instalacji czarny minus niebieski sygnał

każdy czujnik zbliżeniowy będzie właściwym  ważna jest średnica czujnika w przeciwnym przypadku trzeba zmieniać uchwyt

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TomaszStach
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018

• Przez Adam007
      Witam mam pytanie czy części z bizona bs z110 będą pasowały bo bizona dynamika z115 3b turbo 
      p.s pozdrawiam i dziękuję 
    • Przez ursusikc330m
      Co może być przyczyną tego że podczas otwierania rury wyładowczej w momencie gdy rura dochodzi już do ściany zbiornika to ślimak który jest w ruże nie może natrafić w ten ślimak skośny,proszę was o pomoc bo już 2 dni nad tym siedzę,założyłem drugą rurę i dalej to samo 
    • Przez gustaww
      Cześć. Powiedzcie mi od czego ten czujnik i gdzie powinien być przypięty. 
      Druga sprawa rozumiem że na przenośniku pochyłym powinienem mieć gumę,  a jak powinien wyglądać odbój? Czy jeśli podniesie do końca heder to jest jakiś automat odcinający lub blikujący dźwignię podnoszenia? Załączam zdjęcia jak jest u mnie. Czekam na Waszą pomoc...

• Przez Janek84
      Witam wymieniał ktoś z Was czujnik ciśnienia oleju w New Hollandzie 8560, TM 155, TM 165?
      Może ktoś poleci jakiś zamiennik
      Pozdrawiam J

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.