Skocz do zawartości
kamyk86

Fahr M1000 Gdzie kupić koła zębate bębna młócącego

Polecane posty

kamyk86    4

Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .

robert983    27

kolego ja też szukałem. pozostaje tylko dorobić zestaw 2 kół albo jak dobierzesz tą 18 to tylko to jedno, kupić to raczej się nie da

Wiadomość z agroFakt.pl

kamyk86    4

no właśnie szukałem na różnych aukcjach ale zawsze juz sprzedane a ten co mam 16 ząbków to troche za duże obroty do owsu

do tedo pana dzwoniłem ma wersje skandynawską i napęd bębna na pasek :mellow:

pawel885    432

A czy to są takie same koła jak w M1300? Bo posiadam kilka, a nie bawie się w wymienianie

kamyk86    4

możliwe jutro wstawie foto napęd jest na potrójny łańcuch,pawel885 a miałbys takie?

kamyk86    4

właśnie takie ale cena to kosmiczna taniej będzie takie dorobić albo używane kupić

akmaly    194

właśnie takie ale cena to kosmiczna taniej będzie takie dorobić albo używane kupić

Olej to, taka cena to złotwm powlekane musi być:)

Zadzwoń do http://www.rol-trans.pl/

Jeszcze nie tak dawno szukałem do M900 i wiem że mieli do M1000 różne.

Jak nie, to kup standrdowe koło łańcuchowe pod łańcuch ( na nim masz symbol) tylko nie będzie wielowypustu a to trzeba dorobić. No i wydaje mi się że nie kupisz 3 rzędowego o hartowanych zębach, ale to też można zrobić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez faofar
      Witam ,czy ktoś z uzytkowników ma załozone łancuchy na kółka i gdzie je dostać, konkretniej szukam do A92
      BEDE WDZICZNY ZA WSZELKIE INFO
    • Przez Patryk01
      Witam poszukaje informacji i opini na temat ciągnika DF 5110c . Chodzi mi głównie o spalanie awarie itd

• Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
    • Przez Tomson5120
      Cześć! Mam problem, ponieważ nie wiem jakie założyć opony na przód. Tylne opony to wymiary 16.9 r38 . W tej chwili ciągnik na przodzie posiada opony o wymiarach 14.9 r 24. W tych oponach przód  ciągnika jest lekko do góry i nie stoi równo ( dodam że przednie opony są prawie łyse). Ciągnik był nie dawno kupiony. Może powinny być 13.6 r 24 ? Doradcie mi jakie opony wybrać na przód. Rok ciągnika to 1989 r. 
      Pomożecie? Z góry dzięki za odpowiedź