Skocz do zawartości
News
kamyk86

Fahr M1000 Gdzie kupić koła zębate bębna młócącego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamyk86    4

Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .

robert983    31

kolego ja też szukałem. pozostaje tylko dorobić zestaw 2 kół albo jak dobierzesz tą 18 to tylko to jedno, kupić to raczej się nie da

Wiadomość z agroFakt.pl

kamyk86    4

no właśnie szukałem na różnych aukcjach ale zawsze juz sprzedane a ten co mam 16 ząbków to troche za duże obroty do owsu

do tedo pana dzwoniłem ma wersje skandynawską i napęd bębna na pasek :mellow:

pawel885    595

A czy to są takie same koła jak w M1300? Bo posiadam kilka, a nie bawie się w wymienianie

kamyk86    4

możliwe jutro wstawie foto napęd jest na potrójny łańcuch,pawel885 a miałbys takie?

kamyk86    4

właśnie takie ale cena to kosmiczna taniej będzie takie dorobić albo używane kupić

akmaly    206

właśnie takie ale cena to kosmiczna taniej będzie takie dorobić albo używane kupić

Olej to, taka cena to złotwm powlekane musi być:)

Zadzwoń do http://www.rol-trans.pl/

Jeszcze nie tak dawno szukałem do M900 i wiem że mieli do M1000 różne.

Jak nie, to kup standrdowe koło łańcuchowe pod łańcuch ( na nim masz symbol) tylko nie będzie wielowypustu a to trzeba dorobić. No i wydaje mi się że nie kupisz 3 rzędowego o hartowanych zębach, ale to też można zrobić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rpshaq
      Witam. Chce kupić ciągnik do małego gospodarstwa ok 25 ha produkcja roślinna, ziemie raczej lekkie jako główny (i pomocniczy).
      Mam oferty na Jd 5090R za ok 195000 netto, przedni tuz, klima, skrzynia standard 16x16, tylni tuz wzmocniony do 5400, amortyzacja kabiny, trzy pary wyjść, pneumatyka itd
      Albo Df 5105 za 195000 netto na silniku deutz 3.6, skrzynia 40x40, klima, przedni tuz, trzy pary wyjść, pneumatyka.
      W podobnej cenie będzie też Nh t5 electrocommand z przednim tuzem.
      Proszę o opinię, spalanie, awarie itd
      Pozdrawiam
    • Przez STAWIAREK
      Witam, mam problem z prasa deutz fahr GP 2.30. Mianowicie podczas prasowania puszczają haki i otwiera się tylna klapa. Wczesnej do prasy była używana c-360 wszystko było dobrze i haki nie puszczały a teraz prasa pracuje z fendtem 610 ls i niewiadomo dlaczego się tak dzieje. Liczę na pomoc.
    • Przez adam1980
      witam chcę kupić JD2254 jak on się sprawuje ,jezeli ktoś go ma . kombajn jest z 1998 roku i jest sprowadzony z Angli . czy mam na coś zwrócić uwagę dokładniej?
    • Przez lukasz0920
      Witam
      Posiada ktoś obciążniki na tylnych kołach w ferguson seria 30xx. Nigdzie nie mogę znaleźć. A nie chciałbym cały czas wozić balastu przy cięższych ładunkach.
    • Przez TetraMolowy
      Czy wyjmował ktoś podśewacz/koszsitowy z tego kombajnu? Bo się urwało, coś tam pospawałem ale boje się że urwie się jeszcze raz.