Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mati1990

obroty bebna mlócącego dom.76

Polecane posty

mati1990    0
Napisano (edytowany)

Witam w moim dominatorze 76 ustawianie obrotów bebna mam regulowane recznie za pomoca przekladania pasa na mniejsze kolo ale caly czas ma za duze obroty na pszenice sa w miare dobre a na rzepak są za duze i mocno lupią ziarno czy da sie jeszcze te obroty zmniejszyć??

Edytowano przez mati1990

Wiadomość z agroFakt.pl

OKEY    154

Co to jest? To na pewno to D76? Pierwszy raz cos takiego widze :huh:

OKEY    154

Moze to jest jakies specjalne wyposarzenie do kuku ? jakie masz obroty na tej przekładni? a co ze sterowaniem obrotami z kabiny tym rozdzielaczem? Normalnie w prawo do końca masz obroty młocarni a jak jest u ciebie? Moze tutaj ktos coś kombinował i trzeba by wywalic to cudo i wstawic normalny wariator.

mati1990    0

Na rozdzielaczu w kabinie nic sie nie dzieje tak jak by byl odłączony a obroty są na jednym kole powyzej 900 a na drugim cos kolo 1200 no niby kuku nie bylo nim koszone znaczy tak mowili ci co go sprowadzali

OKEY    154

No to w rzepaku nie ciekawie, u mnie przy550- 600obr tnie a i to nie robie na pełnych obrotach.

przeróbka na normalny wariator może sporo kosztowac nawet na używanych częsciach, ale jakos nie widze innej opcji na ten poroblem. Dobrze żeby jeszcze w rozdzielaczu nikt nie grzebał i wystarczy samo podpiecie przewodów hydraulicznych.

zetor3011    299

mati1990 rozkmniłeś zagadkę mego życia :D To 1 koło co widać co daje na sieczkarnie ja dostałem w komplecie i nigdzie mi nie pasowało. Zastanawiałem się od czego to i teraz już wiem, że to od starszego :D

kravter    36

a sprobuj zniejszyc obroty molocarni na max i jeszcze troche zmniejszyc obroty silnika.

ja mam calkiem inna przekladnie ale tez daje za wysokie obroty to na silniku mu jeszcze ujmuje i jest git.

mati1990    0

Witam w tej mojej 76 mam problem z obrotami mlocarni są na 900 obrotów a jak daje mu przyspieszacz to te obroty rosną nawet do 1500 co może być tego przyczyna?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować