Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon1614

t-25 problem z obrotami silnika

Polecane posty

Szymon1614    0

Witam. Mam problem z t25, a mianowicie odpowietrzę ciągnik następnie go odpalę, odpali bez problemów, wcisnę mu gaz do dechy i po kilku minutach ciągnik zaczyna schodzić na wolniejsze obroty silnika, falować na obrotach i gaśnie mimo że trzymam mu gaz do dechy cały czas. Jak chcę go następy raz odpalić to mam spore problemy. I jak ciągnik zaczyna wariować to wydaję mi się że tak jak by ciągną lewe powietrze lub nie dostawał odpowiedniej dawki paliwa. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za pomoc.

emilian2014    0

Z tego co piszesz to może być kilka przyczyn. Sprawdzi przewody paliwowe, filtry, te rurkę w zbiorniku i pompkę zasilającą. Mi wygląda najbardziej na pompkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez maslo200
      witam zakupiłem ciągnik  mam do niego wszystkie umowy kupna sprzedaży od pierwszego właściciela  nawet star rachunek że zakupił  go na własny użytek  ciągnik był rejestrowany jest wpisany nr rejestracyjny dzwoniłem do wydziału komunikacji i powiedzieli żeby wysłać ksero dokumentów dostałem odpowiedz że  nie mają już o tyle lat wstecz dokumentów potwierdzających rejestracje ciągnika   do ciągnika nie mmam dowodu ani tablicy i zastanawiam czy da sie coś zrobić czy jedyne wyjście kupić papiery z góry przepraszam jeśli to nie ten dział i prosił bym o przeniesienie za pomoc z góry dziękuje   
    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z valtra t133 ponieważ gdy długi czas pracuje np. W orce czy w agregacie scierniskowym zaczyna wchodzić duża temperatura (pod czerwone), gdy dojadę do brzeg i zanim obruce temperatura momentalnie spada na środek czyli dobrze. Co może być przyczyną 
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?