Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon1614

t-25 problem z obrotami silnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymon1614    0

Witam. Mam problem z t25, a mianowicie odpowietrzę ciągnik następnie go odpalę, odpali bez problemów, wcisnę mu gaz do dechy i po kilku minutach ciągnik zaczyna schodzić na wolniejsze obroty silnika, falować na obrotach i gaśnie mimo że trzymam mu gaz do dechy cały czas. Jak chcę go następy raz odpalić to mam spore problemy. I jak ciągnik zaczyna wariować to wydaję mi się że tak jak by ciągną lewe powietrze lub nie dostawał odpowiedniej dawki paliwa. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za pomoc.

emilian2014    0

Z tego co piszesz to może być kilka przyczyn. Sprawdzi przewody paliwowe, filtry, te rurkę w zbiorniku i pompkę zasilającą. Mi wygląda najbardziej na pompkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Pompka zasilająca do wymiany miałem tak samo w 2013 r a w 2012 r kupiłem nową pompę wtryskową .

Владимирец T25A

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartekk303
      Witam   W zetorze 7441 szybko nagrzewa się olej w skrzyni biegów (10w30 oryginalny Zetora), nowa pompa hydrauliczna. Jakie mogą być tego przyczyny? 
      Pilne! Oczekuję sensownych odpowiedzi  
    • Przez kacper10
      Witam, mam problem z hydrauliką w deutz dx 85 a mianowicie tur bardzo trzęsie i wolno podnosi a na dodatek olej jest jak śmietana. Może miał już ktoś z tym doczynienia. Z góry dziękuję za pomoc??
    • Przez WiktorGorzaa
      Witam, posiada ktoś z was renault 110.54 banalne pytanie, zauważyłem tak jakby mały głośnik pod kierownica tam gdzie bezpieczniki w tym schowku, on powinien działać na zapłonie? 
    • Przez Maniek11001
      Koledzy w Johnie zrobilem kapitalny remont skrzyni biegow Power Quad. Przyczyna remontu bylo salbe cisnienie i tarpiacy wsteczny. Po remoncie jest wszytsko ok ale rewers dalej troche do tylu tarpie. Z noznego sprzegla Nie , ale z reweesu tak. Serwisant uznal ze to tak jest w tych modelach i tak musi byc. A mi to nie daje spokoju. Moze ktos mi podpowiedzieć  badz odp na przykladzie swojego ciagnika czy to faktycznie tak jest czy nie. Rewees mechaniczny na linke. Dziekuje za odpowiedzi
    • Przez Matik7171
      Witam. Byłem ostatnio oglądać ciągnik Renault Ares 540rx. Ciężko wchodzą biegi. Czasami bieg wejdzie dobrze a czasami trzeba wbić na siłę. Czym to może być spowodowane? I czego to może być wina? Pomocy..