artek21

pieniądze za słupy energetyczne

Polecane posty

artek21    0

Cześć.  Moi rodzice odziedziczyli pole, na którym stoją słupy energetyczne. Oczywiście nikt im za to nie płaci, dziadek też nie miał z tego pieniędzy. Można starać się o odszkodowanie za to ? I czy to jest długa i trudna procedura? Czytałem trochę w internecie,  wiem że to nie jest taka prosta sprawa . Znalazłem nawet firmę, która zajmuje się takimi sprawami  https://www.tuodszkodowania.pl/ . Może warto zdać się na specjalistów?

Edytowano przez artek21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
node3mer    24
Na odszkodowanie jak minęło ponad 10 lat to nie, ale coś mi się obiło o uszy że o opłatę za przesył można się starać. Sam miałem to sprawdzić ale jakoś nie było okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89
Jeśli ktoś wyraził zgodę na postawienie słupa to zapomnij o pieniądzach. Jak się chcesz sądzić z Zakładem Energetycznym to próbuj może akurat po kilku latach coś wywalczysz ale szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650
nic nie wywalczysz,smieszne jest że u mnie nieraz się pytali przy tych wysokich słupach czy mogą dosjc czy zajechać do niego przez pole,a zgody nawet jak nie wyrazisz to i tak mają prawo żeby tam dosjc.Oj w polskim państwie o których i komuna wiecznie żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89
Pytają się o zgodę bo mogą ale jeśli będziesz się bardzo upierał że ich nie wpuścisz to ograniczą Ci dostęp do działki na której są słupy i później wrazie wjazdu to muszą przywrócić działkę do stanu przed pracami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Franke
      Muszę uzbierac ok. 400 zł w przeciągu miesiąca. Macie może jakieś pomysły.
      Pomóc sąsiadom nie pójdę ponieważ razem z bratem i mamą prowadzimy gospodarstwo i zawsze jakaś robota w domu jest.
      Z góry dzięki za propozycje.
      Pozdrawiam
    • Przez mantas
      Mam na myśli kupowanie młodych byczków, odchowywanie i sprzedawanie, jest to opłacalne czy nie?
      Jak ktoś coś wie to proszę pisać, i proszę o pomoc w rozpoczęciu takiej hodowli
    • Przez PolskiTraper
      Witam. Interesuje mnie szczera opinia na temat wypłaty odszkodowań łowieckich, a dokładniej czy myśliwi je rzeczywiście wypłacają. Jakie to są sumy tzn. czy współmierne do szkód spowodowanych przez zwierzyne. Widziałem tutaj na forum w jednym z tematów, że opinie są bardzo złe tzn. myśliwi nie dopełniają swoich obowiązków jakimi są wypłaty odszkodowań, często są to sumy niewspółmierne do strat. Powiedzcie jak to w rzeczywistości u was jest.
      Jestem również zainteresowany stosunkiem samych myśliwych do rolników, ich podejściem do tematu. Proszę o szczere wypowiedzi.
    • Przez Mat
      Witam.
       
      Przedstawię moje pytanie z jakim się borykam.
       
       
      Wybieram się do pracy i idę na rozmowę lecz umowa będzie o pracę.
       
      A dostałem dzisiaj drugą ofertę, tyle że musiał bym założyć własną działalność gospodarczą. A pytanie moje brzmi. Jeżeli w przyszłości bede chciał się starać o młodego rolnika (2,3,4 lata) to będę mógł złożyć wniosek prowadząc prywatną działalność gospodarczą?
      Obecnie nie mam żadnej ziemi na siebie. Ale składając wniosek nie bedzie problemu z jej przepisaniem. Chodzi mi jedynie o tę zależność czy prowadząc działalność gospodarczą bede mógł bez problemu starać sie o młodego rolnika czy też trzeba będzie rozwiązać ją?
      Bo również myślałem nad wnioskiem o dofinansowanie z urzędu pracy iż w chwili obecnej jestem bezrobotnym. Lecz korzystając z pomocy urzędu nie bedę mógł potem z młodego rolnika.
       
       
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
      Pozdrawiam
    • Przez szakajacapomocy
      Witam. Szukam kogoś najlepiej kancelarii która pomoże mi odzyskac moje pieniądze które poprzez wystwione faktury powinnam otrzymać. Co mam dalej zrobic i zna ktoś z Was jakąś kancelarie która sie zamuje windykacją.Dziekuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj