tomas318

zapotrzebowanie gruntów do ilosci bydla

Polecane posty

tomas318    1

Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

a ile masz w tej chwili sztuk???

pewnie zero, a od sąsiad trzymający byki akurat kupił nowy samochód, więc i ty stwierdziłeś że będziesz miał nowe auto....

gdybyś miał choć kilka sztuk to wiedziałbyś co i jak...

w czasie deszczu dzieci się nudzą....

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jeszcze do deszczu wakacje dodać ... , to ho , ho . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141

 jak madrze gospodarujesz ziemia to 3-4 sztuki na 1 ha wychowasz spokojnie nie kupujac nic oprócz rzepaku witamin itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

te 20ha przydało by się mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas318    1

witam planowalem kukurydza i siano kiszonka szruta itp wole zapytac was zeby nie wkopac sie z tyloma sztukami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziku
      Jakie są ceny bydła w waszych rejonach?
       
      Dyskusja o najbardziej aktualnych cenach bydła przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014//page__view__getlastpost
       
      Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto....-rzeznego-2013/
       
       
       
       
      Witam. Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam.
    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez rastamaniak
      Panowie czy to jest mozliwe Czy bank zgodzi sie na takie rozwiazanie Barkuje mi troche ziemie do MR a zostala tylko ta kredytowana z cholernym biznesplanem Da rade z tym cos zrobic?? Mial ktos podobna sytuacje???
    • Przez Jarecki21
      Czy ktoś z Was toczy spory z urzędami w sprawie zalesiania działek rolnych na których funkcjonuje drenarka? Na jednej kupionej działce przez miedzę las rośnie już pięć lat i mam zablokowany odpływ zbieraczy. Na drugiej mam świeże zalesienie i w niedługiej perspektywie czasowej taki sam efekt jak na pierwszym zalesieniu. Sadzą las cwaniaki z miasta dla sowitych dopłat. Mam pisma, że na gruntach zdrenowanych sadzić lasów nie można. Co więcej pod jednym lasem jest momentami 3 klasa ziemi. Ale gmina i starostwo na wszystkie moje protesty ma wyj**ane.
    • Przez PiotrFarmer85
      Rebus dla spostrzegawczych krowe mająca 75% hf i 25% cb pokrylem 100% dzerzejem jaki procent dolewu karzdej rasy bendzie miało potomstwo
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj