Skocz do zawartości
News
jarenio86

Case international 844xl luzy zaworowe

Polecane posty

jarenio86    0

Witam czy ktos moze ma informacje na temat luzow w wyżej podanym modelu?

Pozdrawiam

andrzej78    43

Oczywiście na ciepłym silniku.1 etap-(1 W GMP )zawory nr 1,2,4,5 ; 2 etap ( 4 w GMP ) zawory nr 3,6,7,8 .

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Patryk3600
      Witam stoję przed zakupem ciągnika na dofinansowanie na młodego rolnika, z wyboru mam Zetor Major 80 i Case Farmall 75A, którego polecicie? Ma on być do ciężkich prac
    • Przez kamiljaro
      Witan Po rozgrzaniu dobrze ciągnika na skreconych kołach ciągnik rozlacza biegi, wyskakuje żółtka lampka na wyświetlaczu. Odrazu rozlacza hydraulike i wspomaganie tak jakby słabiej działa. Za pierwszym razem tak jakby było mało oleju więc dolałem i hydraulika wróciła ale nie dał rady unieść agregatu z siewnikiem Ani nawet siewnika hydraulika zarzucic na agregat( jak gaz opór to ledwo uniosl). Po tym  zostal wymieniony filtr, olej w normie a problem dalej ten sam. Ciśnienie ba wyjściu około 200.
      Jakby ktoś coś doradzil jakie mogą być ewentualne przyczyny 
    • Przez Mrozik137
      Witam mam problem z case 5140 na wolnych obrotach dymi na zimnym jak i na rozgrzanym ale tylko na wolnych obrotach powyżej 1200 obrotów już nie kopci jak nadusisz dynamicznie gaz też nie zadymi  a na wolnych dymi Prosze o pomoc co to może być ?
    • Przez Barm03
      Drodzy koledzy i koleżanki,
      wie ktoś może z jakim momentem dokręcać głowicę w case 856 xl i jakim schematem ? Chciałbym jeszcze zapytać się jakie powinny być luzy zaworowe w tymże ciągniku. Pozdrawiam
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.Potrzebuję docisk sprzęgła i tarczę sprzęgła do Case 923. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć . Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.