DamianWilk

odblokowanie prędkości 5455?

Polecane posty

DamianWilk    23
Napisano (edytowany)

Witam. Sa jakieś sposoby na odblokowanie predkości w MF 5455 np przez sciagniecie kostki itp powyzej 40km/h?

Edytowano przez DamianWilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Temat dwukrotnie założony z przerażającym błędem ortograficznym w tytule


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianWilk    23

został zgłoszony. do usuniecia bo pomyliłem się.. przepraszam za orta. poprawione. wiec nie wniosłes nic do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    204

Przy jakich obrotach masz te 40 km ? wybija ci ostatni bieg?  powiem ci jeśli chodzi tak jak o mojego MF czyli 6265 tam jest poprzednik dyna 4 i osiągam 45 km/h ale to już obroty są ponad 2300 i ten ciągnik pali jak smok nie ma sensu taka jadzą względem paru minut.  ale jeśli masz np niemiecką 50 zablokowaną na 40 to czemu nie ale zwykła 40 to nie ma sensu rozlokowywać nawet.  


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez StreetSoldier
      Witam, od kilku dni już przeglądam to forum, czytałem już tu mnóstwo tematów i tak mnie jakoś naszło ;p żeby napisać, a raczej zapytać, czy wie ktoś może jak odblokować 5 bieg w Renault Ceres 85X ?? Żółw- jest 5 + półbiegi, zając-4 + półbiegi (5 nawet nie da rady włączyć). Skrzynia to Twinshift, a ciągnik z Francji więc nie dziwne, że zablokowany. Jężdżę tak już kilka lat, ale od tego lata muszę dużo jeździć ulicami... więc przejeżdżając jednego dnia kilkadziesiąt km, będzie różnica od tego jak szybko będę się przemieszczał...
       
      Pozdrawiam, Marcin
    • Przez materrol
      Cześć Wam
      Posiadam renie 110.54 96r. ze skrzynią 24/8 i rewersem elektro-hydraulicznym. Wszystko sprawuje się świetnie, podczas pracy w polu nie używam wgl sprzęgła, co znacznie przyspiesza pracę, a 3 półbiegi to na prawdę rewelacyjna sprawa, zwłaszcza gdy teren jest górzysty lub ziemia różnorodna. Jedyny mankament który mnie irytuje to wolna skrzynia(max.30km/h przy wypluwaniu pierścieni). Czy wszystkie skrzynie w reniach są takie wolne? Słyszałem coś, że tylko te które szły na Francje były takie. Te z Niemiec osiagały 40km/h. Może one są w jakiś sposób poblokowane? Wie ktoś coś na ten temat?
    • Przez wallax
      Witam. Udało się komukolwiek odblokować prędkość powyżej 43km/h w pumie cvx?
    • Przez DamianWilk
      Witam. Jest jakiś sposób np. sciagniecie kostki itp na zdjęcie blokady pretkości 40km/h?
      Massey 5455 125km
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj