Viper

Sprzedam Zgrabiarkę Pottinger Eurotop 801A Multitast

Polecane posty

Viper    6

Zawsze można negocjować😀

Wcześniej było 50 ha łąk teraz jest od 70-90

 Stan jest bardzo dobry.

Nowa taka 83000 netto kosztuje

 


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
widzę że masz 200krow,u brata podobnie się kręci i wiem jak to wygląda z maszynami :) ona robi jeden lub dwa wałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

zgadza się, od ponad 2 lat jest 200 sztuk, i jak napisałem wcześniej prawie 100 ha łąk, wcześniej było 100 sztuk i połowa mniej łąk.

Zgrabiarka grabi do boku, można ją rozsunąć na maksa i wtedy będą dwa małe wałki, to raczej do zgrabiania siana na przesuszenie się przydaje.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać ile waży sieczkarnia Pottinger mex gt ?
    • Przez tomek2201
      Witam. Od dzisiaj jestem posiadaczem w/w sieczkarni która zastąpiła polska Fokę od Unii. Czy jest możliwość zmiany długości sieczki? Czy robi się to z boku maszyny gdzie jest napęd? Są tam dwa tryby jedno większe a drugie mniejsze a na nich łańcuch. Czy jak je zamienię to zmieni mi się również długość sieczki? Jaka wydajność może osiągnąć ta sieczkarnia załóżmy w 3 m kukurydzy? Pracować będzie z ciągnikiem 110 KM 6cyl.
    • Przez panmino
      Piszę ten post, ponieważ planuję kupić zgrabiarkę dwukaruzelową i mam dylemat, jaką konstrukcję wybrać. Priorytetem dla mnie jest ja najlepsze kopiowanie terenu, bo mam nierówne łąki.
      Z grubsza rzecz biorąc zgrabiarki dwukaruzelowe występują w wersji półzawieszanej – rys. 1 (bardziej popularne) lub zaczepianej – rys 2. I tutaj moje pytanie – które konstrukcje lepiej kopiują?
      Tylko nie piszcie mi proszę, że moja, wujka, sąsiada zgrabiarka ładnie grabi, bo nie o to jest pytanie. Ja już mam doświadczenie ze zgrabiarkami obu konstrukcji, ale wciąż nie wiem, ktróra jest lepsza.
      Może ktoś gdzieś widział jakiś artykuł na taki temat? Może potrafi to rozgryźć w teorii?





    • Przez corrado
      Sprzedam rozrzutnik 2-osiowy stan dobry. Łańcuchy i zębatki w bardzo dobrym stanie, jest tyna burta więc może służyć również jako przyczepa. Adapter 2-wałkowy. Cena 2800zł Do sprzedanie również zgrabiarko-przewracarka 5-gwiazdowa cena 500zł i kosiarka rotacyjna Famarol 1,65 cena 1400zł.
    • Przez DelPiero
      Witam, proszę o pomoc w wyborze agregatu uprawowo siewnego, cena jest bardzo zbliżona dlatego nie gra roli.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj