Kizo

Jaką odmianę kukurydzy wybrać?

Polecane posty

ejczbio    82

Hej, poszukuje KOKUNĘ i KIDEMOS po dwa worki do porównania z innymi odmianami. Ktoś wie gdzie jeszcze mogę dostać te dwie odmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Z ogłoszeń na olx poza linkiem emila to wszystkie nieaktualne. 

Ejczbio ja w tym roku będę miał obok siebie kokune, Kidemos i farmmoritz także jak nie znajdziesz a będziesz chciał na nowy sezon porównanie to się odezwij :)

 

Edytowano przez zetorr6441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zittam    5

Ja biorę pioneera w pakietach 14+1 na wczesną płatność i nie wychodzi  drogo na tle konkurencji

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Wszyscy narzekają , że pioneer drogi a nasion to już końcówka została, jakieś pojedyncze odmiany. DeKalb nie uwzględniając rabatu za jednostki wcale taniej nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam18212    9
13 godzin temu, GrzesiekAgro napisał:

Kto pioniera sprzedaje Wys Maz i akalice ?

Jak się nie mylę to Wyszyński z miejscowości Kostry Noski

Tel: 604 283 316

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
57 minut temu, Tomharnas napisał:

Podlasiak bardzo wysoki ogromna masa jedna z najwyższych roslin

Do tego cienki łamliwy i bez kolby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waaak    13
Dnia 25.01.2021 o 08:46, Bojar napisał:

Rgt chromixx na ziarno, IVb-VI klasa, może być? Jakieś opinie? 

Miałem w tym roku, troszkę  4b, reszta 5 i 6 klasa

Plon 11.3t przy wilgotności 31%

Rok temu przy suszy jaka była 7t przy wilgotności  21%

Edytowano przez Waaak
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicia433    79

myślę że uczciwy sprzedawca, obserwuje olx i już 3 lata z rzędu mają nasiona kukurydzy także nie powinno być ściemy, gadałem z gościem to też w porządku się wydawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio88    75

Panowie HR Smolice Rosomak na ziarno jak to wygląda w praktyce bo co niektórzy chwalą strasznie a cena jednostki na ha niemalże w cenie jednostki 50tys Flagowych producentów Mas, Pionier Czy RGT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Wstępnie zamowione :odmiany na kiszonke Pionier8244 pionier 9027 po regrasie 7948 , Dkc 3474 zachwalal sprzedawca,  Susann i sucorn a saaten union, Kardona z syngenty , Batisti z Caussade, i nowosc jakas Mastodon , na 40 ha sa to odmiany, czy ktos sie wypowie ktora z tych odmian odrzucic? czy sa wszystkie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od drutowca idzie kupić jakąś zaprawę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Marcin9908
      Witam, posiadam ciągnik CLAAS AXOS 340 CX. Jest w nim płyn chłodzący CLAAS Agri-cool. Czy można zmieszać go z innym płynem, np. K2 Kuler lub innym. Jest on zielony i czy przy wyborze brać to pod uwagę?. Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie czy uprawa agregatem talerzowym na dzień przed siewem kukurydzy będzie dobrym rozwiązaniem? gleba ciężka  i średnia jakieś 3 tygodnie temu rozsiana sól potasowa i wymieszana bronami wilgoć w ziemi jako tako jest w spodzie.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj