srubek99334

Szukam pracy na gospodarstwie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
srubek99334    0

Witam szukam pracy w gospodarstwie na okres całego lipca i część sierpnia

Jestem wyszkolony praktycznie jak i teoretycznie w każdej pracy w gospodrstwie

Posiadam prawo jazdy kat. B i T oraz własny samochód 

Region to Zachodnio-pomorskie, pomorskie i górna wielkopolska jeśli było by to niedaleko mojego miejsca zamieszkania nie jest potrzebny nocleg 

 

 

Edytowano przez srubek99334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry , 

My oferujemy prace legalna w Angli na farmach mlecznych w chrabstwie Cheshire. 

Pomagamy z wyrobieniem National Insurance number, zalozeniem konta w banku i dojazdem na farme. 

Oferujemy minimum 50 godzin i stawke pomiedzy 8-10 funtow na godzine (w zaleznosci od doswiadczenia). 

Zakwaterowanie koszt pomiedzy 20-30 funtow za tydzien. 

Wyplaty robimy co tydzien w Piatek. 28 dni platnego urlopu.

Jezeli jest Pan zainteresowany prosze wyslac swoje CV na office@agricolarecruitment.co.uk albo zadzwonic pod +44 (0) 1270 323 414 (Biuro) +447809737358 (Michalina) lub 07736467662 (Kamila) 

Pozdrawiamy,

Agricola 

 

Dzien Dobry , 

My oferujemy prace legalna w Anglii na farmach mlecznych w chrabstwie Cheshire. 

Pomagamy z wyrobieniem National Insurance number, zalozeniem konta w banku i dojazdem na farme. 

Oferujemy minimum 50 godzin i stawke pomiedzy 8-10 funtow na godzine (w zaleznosci od doswiadczenia). 

Zakwaterowanie to koszt pomiedzy 20-30 funtow za tydzien. 

Wyplaty robimy co tydzien w Piatek. 28 dni platnego urlopu.

Jezeli jest Pan zainteresowany prosze wyslac swoje CV na office@agricolarecruitment.co.uk albo zadzwonic pod +44 (0) 1270 323 414 (Biuro) +447809737358 (Michalina) lub 07736467662 (Kamila) 

Pozdrawiamy,

Agricola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Adriandobry
      witam wszystkich
       poszukuję pracy jak w tytule podałem jestem młodą osobą(18 lat) pracowitą i miłą  a pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego jeśli ktoś poszukuje więcej  informacji podam już na priv 
    • Przez Bartuś765
      jakie maszyny na 15 hektarowe gospodarstwo?
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez Wojtek026
      czy ktoś posiada i jakie ma zastosowania, czy sprzątnąć podwórko z resztek siana słomy trociny, czy wydmuchać kurz z ciągnika czy prasy to przydatne narzędzie, myślałem o narzędzi stihlla i co sądzicie o funkci odkurzacza
      https://www.stihl.pl/Produkty-STIHL/urzadzenia-czyszczace/dmuchawy-i-odkurzacze/Dmuchawy-spalinowe/22400-360/bg-86.aspx
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj