News
srubek99334

Szukam pracy na gospodarstwie

Polecane posty

srubek99334    0
Napisano (edytowany)

Witam szukam pracy w gospodarstwie na okres całego lipca i część sierpnia

Jestem wyszkolony praktycznie jak i teoretycznie w każdej pracy w gospodrstwie

Posiadam prawo jazdy kat. B i T oraz własny samochód 

Region to Zachodnio-pomorskie, pomorskie i górna wielkopolska jeśli było by to niedaleko mojego miejsca zamieszkania nie jest potrzebny nocleg 

Edytowano przez srubek99334

debrzyna    54

Moze dopisz jeszcze w jakim regionie by Cie to interesowało Z zamieszkaniem, cały etat , połowa  

Dzien Dobry , 

My oferujemy prace legalna w Angli na farmach mlecznych w chrabstwie Cheshire. 

Pomagamy z wyrobieniem National Insurance number, zalozeniem konta w banku i dojazdem na farme. 

Oferujemy minimum 50 godzin i stawke pomiedzy 8-10 funtow na godzine (w zaleznosci od doswiadczenia). 

Zakwaterowanie koszt pomiedzy 20-30 funtow za tydzien. 

Wyplaty robimy co tydzien w Piatek. 28 dni platnego urlopu.

Jezeli jest Pan zainteresowany prosze wyslac swoje CV na office@agricolarecruitment.co.uk albo zadzwonic pod +44 (0) 1270 323 414 (Biuro) +447809737358 (Michalina) lub 07736467662 (Kamila) 

Pozdrawiamy,

Agricola 

Dzien Dobry , 

My oferujemy prace legalna w Anglii na farmach mlecznych w chrabstwie Cheshire. 

Pomagamy z wyrobieniem National Insurance number, zalozeniem konta w banku i dojazdem na farme. 

Oferujemy minimum 50 godzin i stawke pomiedzy 8-10 funtow na godzine (w zaleznosci od doswiadczenia). 

Zakwaterowanie to koszt pomiedzy 20-30 funtow za tydzien. 

Wyplaty robimy co tydzien w Piatek. 28 dni platnego urlopu.

Jezeli jest Pan zainteresowany prosze wyslac swoje CV na office@agricolarecruitment.co.uk albo zadzwonic pod +44 (0) 1270 323 414 (Biuro) +447809737358 (Michalina) lub 07736467662 (Kamila) 

Pozdrawiamy,

Agricola 

debrzyna    54
2 godziny temu, Agricolarecruitment napisał:

Oferujemy minimum 50 godzin

Na miesiąc ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomasek
      Szukam w imieniu szefa pracownika do pracy na gospodarstwie o profilu hodowli trzody chlewnej "pastwiskowej" i ekologicznej uprawy zbóż.
      Poszukuje człowieka głownie młodego 18-27 lat z prawo jazdy kat.b mile widziane T z umiejetnosciami jazdy ciagnikami rolniczymi i obsługa ładowacza czołowego   jak rowniez mile widziana obsługa kombajnu zbozowego, człowieka który jest chudy i w miare zwinny bez nałogów i nie bojacego sie równiez cieżkiej pracy fizycznej ( scielenie, koszenia kosa spalinowa, itp) mile widziane doswiadczenie przy insyminacji macior i kastrowaniu warchlaków oraz jakies doswiadczenie z tucznikami mile widziane:)  jezyk niemiecki albo angielski w podstawowym stopniu wymagany i checi do pracy przedewszystkim.Praca legalna na umowe o prace i z pełnym ubezpieczeniem w AOK, wynagrodzenie na poczatku 1200E netto za 200godzin w miesiacu czyli 8,5Ebrutto/H co do nadgodzin wypłacane sa w kwocie brutto do reki, nocleg i ciepły posiłek gratis, praca praktycznie  od zaraz

• Przez panmino
      Podczas pracy na pełnym gazie i dużym obciążeniu silnik furkocze, praca jest nierówna, ale są to "nierówności" o dużym natężeniu i na obrotomierzu tego nie widać. Wymieniłem filtr paliwa, sprawdziłem drożność przewodów paliwowych. Co to może być?
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie ,
      szukam łąki z wiatą, na wynajem,dla dwóch koni, najlepiej w kujawsko-pomorskim.
      Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za propozycje !
    • Przez Valterkaa
      Podejmę się pracy jako operator ciągnika rolniczego na okres wakacji. Posiadam prawo jazdy kat B i T na co dzień pracuję w rodzinnym gospodarstwie. Województwo Łódzkie.

• Przez poliswerty123
      Jestem studentem mechatroniki i mam wadę słuchu na takim poziomie, że np. pikanie od kierunkowskazów słyszę tylko na postoju. Jednak od kilku dni mam aparat słuchowy w którym słyszę całkiem przyzwoicie. Powróciły mi zatem plany o pracy jako mechanik ciągników. Jednak co prawda nie potrafię zlokalizować źródła dźwięku tak dobrze jak człowiek ze zdrowym słuchem.  Dlatego mam dwa pytania:
      1. Czy serwisant często diagnozuje usterkę wsłuchując się dokładnie skąd pochodzi dany hałas? Ponieważ, teraz pracuję z jednym znajomym mechanikiem i bardzie opiera się na komputerze, na napięciu w instalacji elektrycznej itp. (oczywiście się z nim nie porównuję ponieważ on po 30 latach doświadczenia potrafi bardzo dokładnie oszacować jaki element mógł ulec awarii słysząc jedynie od klienta co nie działa)
      2. Czy szukając mechanika dyskwalifikowalibyście takiego z aparatami słuchowymi?
      3. Jak oceniacie zapotrzebowanie na mechaników w swoim regionie?
      Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie wiem czy pchać się w tę branże czy sobie najzwyczajniej odpuścić.
      pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.