Polecane posty

Gość   
Gość

Awatar nie musi być prawdziwym zdjęciem, przy sprzedaży dobra reklama jest dźwignią handlu.

Ps. po co sprawdzasz zdjęcie?   hahaha, to tylko od ładnych chcesz kupować?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto
12 minut temu, Sean napisał:

Każdą jedną, o ile facet nosi spodnie, "jak kark raz jej złamiesz" nie mówię tu o jakiejś przemocy,   :)  to potem taką lód na rzece możesz przeorać.     :P     to takie "Poskromienie złośnicy" prawdziwe wyzwanie i ten Bizon .   Do ataku Panowie             xD  

Haha bawisz mnie swoimi tekstami :D

Wiadomo,każdy wie o co chodzi :P

Kandydata na męża już mam, jednak bizona chętnie sprzedam :D

Dla kolegów może jakiś rabacik się znajdzie :P

@jacus no widzisz ktoś tu chce robić interesy ładną buźką :D mamy dwudziesty pierwszy wiek,heloł to już nie nowość

Dobrze,że to ktoś sprawdził, poprzedni Panowie tak się podniecali a tu zleciało internetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

ciekawe czy ktos podejmie wyzwanie ;) zreszta drugi bizon na usługi by sie przydał :P 

Edytowano przez szymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
ważne żeby maszyna była w dobrym stanie bo sie rozglondam za bizonkiem zo56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75
3 minuty temu, zimrex napisał:

ważne żeby maszyna była w dobrym stanie bo sie rozglondam za bizonkiem zo56

jak masz nie daleko małopolski to znajomy sprzedaje dobrą maszyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, Aga_Foto napisał:

 

Kandydata na męża już mam, jednak bizona chętnie sprzedam :D

 

Uspokój się,            xD             mów że nie masz, przyjedzie taki napali się i wtedy powiesz że już masz, spóźnił się, no i będzie musiał kupić .    :P     Na dziewczynę lepsza przynęta.   :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto
5 minut temu, zimrex napisał:

ważne żeby maszyna była w dobrym stanie bo sie rozglondam za bizonkiem zo56

Zapraszam na pw, nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości chyba masz coś zablokowane:D

@Sean Powiem Ci masz dobre taktyki :D grunt to dobre podejście do potencjalnego klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Dokładnie, jak znajomy potrzebuje kogoś do gnoju to słowo "zięciu" u pierwszego lepszego pijaczka w sklepie działa jak karta rabatowa na usługi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, pawel885 napisał:

Dokładnie, jak znajomy potrzebuje kogoś do gnoju to słowo "zięciu" u pierwszego lepszego pijaczka w sklepie działa jak karta rabatowa na usługi 

Bo to trzeba z córką gadać a nie z teściem.      :D    Teściowie to są z natury łapacze jeleni.            xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto
7 minut temu, bukat82 napisał:

Głaskany był ?? 9_9

Haha każdorazowo po pracy w polu :P

A co zainteresowany jesteś? :D

Ps. Zainteresowanych na poważnie zapraszam na pw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za 32 tys to rekorda kupisz z tych lat, nie mówię że rekord och ach ale chociaż skrzynię biegów ma normalną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Gryzon
      Witam, na ślimaku idacym do podajnika ziarnowego łożysko ma już luzy na dodatek ośka obraca się w łożysku. Do skoszenia jest 10h czy mogę dokończyć z tą usterką sezon? Nie rozleci się? Mam zamiar po sezonie robić generalny (wszystkie łożyska i wyrobione części)
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Od 25 lat posiadam Bizona i zawsze tak go ustawiałem że ziarno leciało czyste, i całe. W tym roku jak i tamtym po prostu łupie ale bardziej gniecie ziarno. 2 lata temu wymieniliśmy w nim 2 koła pasowe od obrotów młocarni i obroty są podkręcone na maxa (pas na samym wierzchu talerza) ale jednak na zegarze pokazuje około 800. Klepisko jest dobre, szczeline zmieniałem na różne sposoby ale tak jak zawsze to i tak łupie. Sita dolne, górne tak samo. Podajniki napięte nie za mocno. Tyle mam lat doświadczenia i przez te 2 lata taka głupota się dzieje. Czy może obroty na młocarni są duże? Zmienić je? Ale mówię pokazuje mi 800. Być może prądniczka głupieje? Nie mam pojęcia proszę o porady.
    • Przez pafeu
      Witam, mam pytanie dot.skrzyni biegów. A mianowicie kiedy podczas braku biegów hamulec ręczny jest zaciągniety i kręcę kołem od sprzęgła to wałek od ręcznego się kręci. Czy to możliwe, że podczas oberwania nitów wałek będzie się kręcił? 
    • Przez matakombajn
      Witam, tworzę model (miniaturkę) kombajnu Bizon Z056 i chciałbym spytać czy może ktoś podać mi wymiary kombajnu ? 
      Zależy mi na długości samego kombajnu od przenośnika pochyłego do końca maszyny. Za wszelką pomoc będę wdzięczny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj