matakombajn

Bizon Z056 -Wymiary

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matakombajn    0

Witam, tworzę model (miniaturkę) kombajnu Bizon Z056 i chciałbym spytać czy może ktoś podać mi wymiary kombajnu ? 

Zależy mi na długości samego kombajnu od przenośnika pochyłego do końca maszyny. Za wszelką pomoc będę wdzięczny :)

Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

matakombajn    0

Łoooooo Panieeee! :) DZIĘKUJĘ! 

Czy świeci słońce, czy leje deszcz ..........::::::::::John Deere 7930::::::::::....... moją maszyną jest.
W mojej kolekcji jak narazie:
John Deere 7930 John Deere 6920s John Deere 5820 Deutz D 9005 Zetor Proxima 8441

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszStach
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018

• Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez bizonzo56
      Jaki  ma rozmiar opony wózek do chederu bizon zo56
    • Przez Gustlik25
      Witam, mam prośbę do posiadaczy takich rębaków walcowych. Czy mógłby mi ktoś zmierzyć i podesłać wymiary tego leja dużego i tego co wylatują zrębki ? Pozdrawiam
    • Przez dawidursus323
      Witajcie. W tym roku pierwszy raz posiałem życice wielokwiatową. Jak ustawić bizona super do młócenia takiej trawy bez znaczących strat? Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
      Ps. Zbiór jednofazowy.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.