Polecane posty

Hej, sprzedam Kombajn zbożowy Bizon super z056 stan bardzo dobry, rocznik 1981, silnik po remoncie zrobił 500mth, nowe sita, opony przód 100%, +wózek do hedera 

Cenna  24 tys  do negocjacji :D

 

Edytowano przez KlaudiaRolniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75
nie wazne , wazne zeby sprzedac pany :) mam duzo km bo bym obejrzal tego supra:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75
pany, przestancie:) zdjecie kolezanki fajne, a czy macie wiarygodnosc ze to ona? jak jestescie na kupnie supra to tylko ogladac, moze i w pakiecie uda sie wyrwac kolezanke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

jak bede sprzedawał siewnik i dodam tu temat to tez wrzuce sobie takie ładne zdjecie w avatar, moze wtedy wieksza atencja bedzie i szybciej go sprzedam


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
8 godzin temu, lukasz0920 napisał:

W sumie użytkownik od 15 stycznia 2018.

Ano Właśnie , ktoś zakłada konto na Af tylko po to żeby coś sprzedać? Do tego zdjęcie jakiejś Panny w awatarze, brakuje tylko dopiski "rezerwacja po wpłaceniu zaliczki " :) Ale w sumie mało mnie to obchodzi - nie kupuje :)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Płn Mazowsze . Jest ładny bizon 89 albo 90 za około 30 tys - kombajn znajomego - doinwestowany a całe gucio używany.  Żeby to nie był bizon to sam bym go chwycił jako drugi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Płn Mazowsze . Jest ładny bizon 89 albo 90 za około 30 tys - kombajn znajomego - doinwestowany a całe gucio używany.  Żeby to nie był bizon to sam bym go chwycił jako drugi 

Ma kabinę i sieczkarnię i czy daleko od Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może wystarczy ożenić się z którąś z Was i Bizon w posagu będzie?   :P             xD    Ale na mnie nie liczcie, mam żonę i Bizona też.      xD     

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

Haha dobra taktyka :D Kto by wytrzymał z taką wiedźmą, daj spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dwie pieczenie na jednym ogniu   :D   Każdą idzie okiełznać, hahaha, ja kiedyś zawsze mówiłem że ożenię się z panną z Bizonem w posagu    :P  ożeniłem się z panną bez Bizona, a się wspólnie dorobiliśmy, także nie posag najważniejszy.     :)

Ps. a tak właściwie jeśli jesteś Aga to Wszystkiego Najlepszego z okazji Imienin dzisiaj, I SPRZEDAŻY Bizona, bądź wydania się z nim w posagu.     :P   nie będziecie musieli już się dorabiać przynajmniej.            :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

Hahah czy każdą? zastanów się dobrze, niektóre są strasznie charakterne :D  Właśnie, nie posag najważniejszy - święte słowa, zresztą ja nigdy nie leciałam na dobytek :P

Zbudować wspólną przyszłość, rodzinę i dorobić się wszystkiego razem krok po kroku to jest dopiero radość ciężkiej pracy, wysiłku a owoce najlepsze i najmocniej cieszą :D

Tak, jestem Aga i serdeczne dzięki ( nawet nie wiedziałam,że mam imieniny :P )

Dzięki, Tobie i żonce również wszystkiego dobrego - powiększania swojego gospodarstwa i fajnych maszyn! :D

Ps. Aż poprawiłeś mi popołudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdą jedną, o ile facet nosi spodnie, "jak kark raz jej złamiesz" nie mówię tu o jakiejś przemocy,   :)  to potem taką lód na rzece możesz przeorać.     :P     to takie "Poskromienie złośnicy" prawdziwe wyzwanie i ten Bizon .   Do ataku Panowie             xD  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Sprzedam kombajn Bizon Super Z056. Maszyna w dobrym stanie technicznym. Pracował na 10 ha, bez zarobków. Nie myty na zimę. Zawsze garażowany. Dwa lata temu wymieniłem przekładnie jazdy, a w hederze ślimak, podłogę, kosę i bagnety. Młóci i czyści bez zarzutów. Po zimie silnik pali od pierwszego obrotu. Opony w bardzo dobrym stanie. Są przecieki na główkach rozdzielaczy. Do kombajnu dokładam pasy, pompę hydrauliczną, inne drobne części, dwie kosy, instrukcję obsługi, napraw i katalog części. Cena 11000 do negocjacji. Nie wystawiam faktury VAT. Nie dysponuję transportem. Miejscowość Daszyna, powiat Łęczyca, województwo łódzkie.  Data dodania 18. 06. 2018
       
       
       
       




    • Przez Gryzon
      Witam, na ślimaku idacym do podajnika ziarnowego łożysko ma już luzy na dodatek ośka obraca się w łożysku. Do skoszenia jest 10h czy mogę dokończyć z tą usterką sezon? Nie rozleci się? Mam zamiar po sezonie robić generalny (wszystkie łożyska i wyrobione części)
    • Gość BaszaPasza11
      Przez Gość BaszaPasza11
      Witam. Od 25 lat posiadam Bizona i zawsze tak go ustawiałem że ziarno leciało czyste, i całe. W tym roku jak i tamtym po prostu łupie ale bardziej gniecie ziarno. 2 lata temu wymieniliśmy w nim 2 koła pasowe od obrotów młocarni i obroty są podkręcone na maxa (pas na samym wierzchu talerza) ale jednak na zegarze pokazuje około 800. Klepisko jest dobre, szczeline zmieniałem na różne sposoby ale tak jak zawsze to i tak łupie. Sita dolne, górne tak samo. Podajniki napięte nie za mocno. Tyle mam lat doświadczenia i przez te 2 lata taka głupota się dzieje. Czy może obroty na młocarni są duże? Zmienić je? Ale mówię pokazuje mi 800. Być może prądniczka głupieje? Nie mam pojęcia proszę o porady.
    • Przez pafeu
      Witam, mam pytanie dot.skrzyni biegów. A mianowicie kiedy podczas braku biegów hamulec ręczny jest zaciągniety i kręcę kołem od sprzęgła to wałek od ręcznego się kręci. Czy to możliwe, że podczas oberwania nitów wałek będzie się kręcił? 
    • Przez matakombajn
      Witam, tworzę model (miniaturkę) kombajnu Bizon Z056 i chciałbym spytać czy może ktoś podać mi wymiary kombajnu ? 
      Zależy mi na długości samego kombajnu od przenośnika pochyłego do końca maszyny. Za wszelką pomoc będę wdzięczny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj