sylwek90

Zgrabiarka stoll 465 wymiana ramienia prowadzącego

Polecane posty

sylwek90    0

 

Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17d    0

jeśli myślę dobrze to masz te ramie prowadzące zamocowane w takim czarnym plastiku? jak tak to odkręć śruby co je trzeba i obok poluzuj żeby blachy się rozeszły i wyciągniesz to bez rozbierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek90    0

Tak w plastiku Odkrecilem sruby w tym ramieniu i po bokach ale wychodzi 4 cm i dalej opor jest nie chce isc dalej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati1111
      87 koni przy masie 3000 kg bez obciążenia
      Czy on nie jest za lekki do tej mocy?
      jak się będzie sprawował ze stollem F 8 HDPM?
    • Przez MatriX6
      KTÓRA LEPSZA NOWA KOSIARKA 3 M SZER.ROB. FELLA CZY JF-STOLL.OBIE FIRMY MAJĄ W OFERCIE ROTACYJNĄ I BĘBNOWĄ . KTÓRA LEPSZA
    • Przez FOX2
      Witam,
       
      Obecnie zamawiam ciągnik 125KM z ładowaczem czołowym Stoll FZ. Chciałbym zapytać posiadaczy przednich ładowaczy czołowych ("TUR") o następującą kwestię. Jak często zdejmujecie przedni ładowacz? Czy jest prawdą, że raz zamontowany ładowacz praktycznie nie jest w ogóle zdejmowany?
       
      Jeżeli już ładowacz zostanie odczepiony, to jak później zakładacie przedni obciążnik, i czy nie jest to uciążliwe?
       
      Seria pytań powstała z obaw o to, jak zdejmować i zakładać przedni obciążnik w ciągniku wyposażonym w ładowacz czołowy.
       
      Pytanie do posiadaczy TURa bez przedniego TUZa: Jak sobie radzicie z balastem? Czy z perspektywy czasu warto by zainwestować w przedni TUZ?
       
      Pytanie do posiadaczy TURa oraz przedniego TUZa: Rozumiem, że nie ma większego problemu ze zdejmowaniem balastu. Czy dzisiaj również byście wybrali przedni TUZ do ładowacza czołowego? Czy może jednak przedni TUZ nie jest potrzebny w tym przypadku?
       
      Przepraszam za tak dużo pytań.
      Z góry dziękuję z odpowiedzi i podzielenie się opinią płynącą z doświadczenia.
       
      Pozdrawiam,
      FOX2
    • Przez sstefan93
      witam, poszukuje zgrabiarki Stoll 335 DVG na czesci, potrzebna mi gorna osłona przekladni, ma ktos moze lub wie czy mozna kupic nowe i gdzie i w jakich pieniadzach? Pozdrawiam.
    • Przez Ganiek
      Witam tak jak w temacie chciałbym wymienić joystick przy turze stoll robust F15 i mam problem z przewodami bo w joysticku stolla były przewody czarny  czerwony i zielony a w tym którym kupiłem (jest na zdjęciu) są czarne przewody i jedyne ich oznaczenie to 1, 2 i 3 i moje pytanie brzmi jak to połączyć. 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj