Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MatriX6

FELLA czy JF-STOLL

Polecane posty

MatriX6    0

KTÓRA LEPSZA NOWA KOSIARKA 3 M SZER.ROB. FELLA CZY JF-STOLL.OBIE FIRMY MAJĄ W OFERCIE ROTACYJNĄ I BĘBNOWĄ . KTÓRA LEPSZA

Ptrk690    0

Chyba mialeś na myśli dyskową i bębnową?? Moim zdaniem lepsza dyskowa. Firmy obie dobre. Tak nawiasem mowiąc jak się bawisz za taką kasę to pomyśl też na pottingerem i krone

MatriX6    0

rozważałem te firmy ale mnie interesuje na przekładni stożkowej a nie na trybach. Pytałem o takie kosiarki u dealera to FELLA SM 320 in line kosztuje 34000 netto a bębnowa 3,06 m kosztuje 42000 netto. Tak się zastanawiam czy lepsza dyskowa na stożku czy bębnowa. Napewno lepsza na stożku dyskowa niż na trybach.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mati1111
      87 koni przy masie 3000 kg bez obciążenia
      Czy on nie jest za lekki do tej mocy?
      jak się będzie sprawował ze stollem F 8 HDPM?
    • Przez FOX2
      Witam,

Obecnie zamawiam ciągnik 125KM z ładowaczem czołowym Stoll FZ. Chciałbym zapytać posiadaczy przednich ładowaczy czołowych ("TUR") o następującą kwestię. Jak często zdejmujecie przedni ładowacz? Czy jest prawdą, że raz zamontowany ładowacz praktycznie nie jest w ogóle zdejmowany?

Jeżeli już ładowacz zostanie odczepiony, to jak później zakładacie przedni obciążnik, i czy nie jest to uciążliwe?

Seria pytań powstała z obaw o to, jak zdejmować i zakładać przedni obciążnik w ciągniku wyposażonym w ładowacz czołowy.

Pytanie do posiadaczy TURa bez przedniego TUZa: Jak sobie radzicie z balastem? Czy z perspektywy czasu warto by zainwestować w przedni TUZ?

Pytanie do posiadaczy TURa oraz przedniego TUZa: Rozumiem, że nie ma większego problemu ze zdejmowaniem balastu. Czy dzisiaj również byście wybrali przedni TUZ do ładowacza czołowego? Czy może jednak przedni TUZ nie jest potrzebny w tym przypadku?

Przepraszam za tak dużo pytań.
      Z góry dziękuję z odpowiedzi i podzielenie się opinią płynącą z doświadczenia.

Pozdrawiam,
      FOX2
    • Przez tombar123
      Kupiłem kosiarkę dyskową. Błędem było kupowanie maszyny na której nie uchowała się żadna tabliczka znamionowa Kosiarka uległa awarii (rozsypał się ostatni dysk "zgrabiarka"). Niektóre części udało się dorobić jednak potrzebuję jakiegoś katalogu bo muszę zamówić niektóre części. Maszyna oklejona jest naklejkami "Fella". Napisałem e-maila do producenta do Niemiec- producent twierdzi, że to jednak nie jest Fella (!). Stwierdzili, że to BYĆ MOŻE jest Vicon. Napisałem e-maila do centrali Vicona (Norwegia bodajże), oni przekierowali sprawę (niestety ) do polskiego oddziału, tam stwierdzili, że to nie jest ani Vicon ani Kverneland. W tym momencie zgłupiałem.
      Kosiarka ma siedem dysków, szerokość robocza ok. 280 cm, dwa noże na każdy dysk, podnoszona do pionu hydraulicznie.
      Może któryś z użytkowników forum ma taką samą/ podobną maszynę, może orientuje się kto może być producentem albo do kogo się zwrócić?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc!
    • Przez sstefan93
      witam, poszukuje zgrabiarki Stoll 335 DVG na czesci, potrzebna mi gorna osłona przekladni, ma ktos moze lub wie czy mozna kupic nowe i gdzie i w jakich pieniadzach? Pozdrawiam.
    • Przez Ganiek
       Witam tak jak w temacie chciałbym wymienić joystick przy turze stoll robust F15 i mam problem z przewodami bo w joysticku stolla były przewody czarny  czerwony i zielony a w tym którym kupiłem (jest na zdjęciu) są czarne przewody i jedyne ich oznaczenie to 1, 2 i 3 i moje pytanie brzmi jak to połączyć.