Skocz do zawartości

Polecane posty

sstefan93    0

witam, poszukuje zgrabiarki Stoll 335 DVG na czesci, potrzebna mi gorna osłona przekladni, ma ktos moze lub wie czy mozna kupic nowe i gdzie i w jakich pieniadzach? Pozdrawiam.

Dami147    15

kolego w kluczewie koło Płońska dostaniesz wszystko, Wierzchowski części, ma części do większości maszyn zachodnich, ja ostatnio u niego też robiłem zakupy do mojego stolla :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Silver
      Witam!
      Musze kupić jakąś zgrabiarkę bo za dużo czasu i paliwa tracę ze starą 5cio gwiazdową, moim zdaniem najlepsza zgrabiarka to gwiazdowa, tylko że stara już sie całkiem rozleciała prawie i trzeba coś nowego i nie wiem czy taka na 9 tależy to dobry pomysł bo za 3,7 tyś to nawet starej karuzelki nie bardzo kupię ale nie podoba mi się że te 9 tależy na takiej samej ramie i małe kółka są, z kolei zawieszana 6 tyś kosztuje, może i Vka ma większą szerokość roboczą i nie ściągnie ale jak z wysokością roboczą bo na kołach idelalnie kopiuje teren a jak jest z tymi zawieszanymi?
      A może ktoś próbował zawieszaną na 4 gwiazdy do tura czepiać zeby ciągnik nie wgniatał nic kołami,
      coradzicie>? :rolleyes:
    • Przez Mati1111
      87 koni przy masie 3000 kg bez obciążenia
      Czy on nie jest za lekki do tej mocy?
      jak się będzie sprawował ze stollem F 8 HDPM?
    • Przez davinci
      mam zamiar kupić zgrabiarkę fella szerokość 3.20 metra rok 1994 ale nie wiem czy przekładnia wytrzyma obciążenie sianokiszonki bo te maszyny chyba raczej były tworzone do siana. Proszę o wsze opinie i doświadczenia.
    • Przez MaciejWojtasik
      Sprzedam zestaw do przystawki kukurydzy KEMPER 345 i pochodnych. W skład zestawu wchodzą:
      dwa bębny o numerach LCA85824 i LCA85825,
      dwa zgarniacze o numerach LCA74561 i LCA74562
      oraz inne elementy .

Cena 12 tyś za zestaw do negocjacji!!!
      telefon 502-741-365

• Przez nuszka007
      Hej, mam takie pytanie, czy prawdą jest to, że duże przetrząsarki np. 6 karuzelowe, lub zgrabiarki czy kosiarki dyskowe nadają się tylko na równe łąki? Jak to jest? Mam łąki torfowe, które do równych nie należą, zdarzają się nierówności tereny np małe wzniesienia lub po prostu koleiny, a chciałbym zakupić takie maszyny. Pomożecie?