Polecane posty

komodo    277

Myślę ze powody mogą być dwa chęć wystąpienia w telenoweli TVP, "Mlekovita the best " lub powrót to sloiczkowych prób 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zkordalski skończ pir.....ć głupoty. 1,55 brutto to może być max u największych, którzy z racji wyższej wydajności nigdy nie osiągną maksymalnych parametrów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65

Mam znajomego co ma 45000l i parametry maks, ale nie mlekovita

Edytowano przez tedek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdemu z nas tu wychodzi 1.54 a ja parametrów nie mam, mój kuzyn właśnie ma taką cenę przy produkcji 40 000 mc więc nie wiem czemu się tak pienisz twoje mm powinny też walić parametrami na głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedek2    65
8 minut temu, mk9422 napisał:

@tedek2 Pewnie w chorzelach tak ma :) 

Giżycko w chorzelach tez maja ale mniejsza ilosc i zalezy kto. Sam wiesz jal bylo jest i będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1581
27 minut temu, zkordalski napisał:

Każdemu z nas tu wychodzi 1.54 a ja parametrów nie mam, mój kuzyn właśnie ma taką cenę przy produkcji 40 000 mc więc nie wiem czemu się tak pienisz twoje mm powinny też walić parametrami na głowę 

Niech Sapińskiemu palec głębiej wsadzi to i 2 zł dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
niby zlikwidują dopłatę dla Ho i włożą do ekstra dla wszystkich ale znając życie to tu dołożą 2gr a przy obniżce je uwalą np obniżając o 10gr a nie 8gr i po problemie, pozbędą się dopłaty na miękko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Komu wychodzi? Czytałeś ten temat jak koledzy podawali cenę w Mlekovicie? Za grudzień wyszło z premią na udział i premią do litra 1,76 przy dobrych parametrach a w rzeczywistości w kieszeni 1,66. Za styczeń przy niemal max parametrach miałem 1,57 brutto podczas, gdy najwięksi podawali ceny 1,52-1,53. Co prawda mi nie zabrali 4 groszy za niepodpisaną deklarację, ale nawet jakby zabrali to miałbym wyższą cenę. Ja się nie pienię tylko trzymam faktów. Koledzy pewnie są  ciekawi czemu tak bronisz mleczarni, bo ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio1612    102
15 godzin temu, jan201 napisał:

Też dostałem sms z winnicy że -10 gr za marzec i oddaję od lutego w poniedziałek dzwonię do kierownika skupu bo gości jezdził i mówił że przez pół  roku bez obniżek

 

Daj znać co Ci powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mówię jaką można uzyskać i on ma. Nie kryje tego wcale pokazywał.  Tak samo jak esemesy my niektórych wcale nie dostajemy tak jak np ty z tym cena bez zmian , ja po prostu wiedziałem to z mleczarni. I on ma Max parametry dopłatę no GMO i urzytkowosc pod kontrolą dodatkowe 2 grosze.  Tyle w temacie.  Nie bronię stwierdzam fakty które są . Postaram się zdobyć cennik aktualny i wówczas będzie wszystko jasne bynajmniej dla naszego oddziału   . No chyba wiesz że np w wysoce jest inny . Faktura będzie do 10 to zobaczymy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocmen24    48

W mlekowicie za styczeń przy ilości piw 40tys i niezłych parametrach miałem 1.62brutto karmię bez gmo jestem na vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93

Mleko  w    w  proszku 1kg   5zł , na 1kg  mleka w proszku trzeba   5litrów mleka  ile  będę płacić   proszkowarnie mleka   w najbliższym czasie ?

Edytowano przez strsw33
błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

OSM Ostrów Wlkp. za miesiąc luty -15gr/l (dopiero dzisiaj info!) będzie 1,23zł brutto przy 15 tyś i niezłych parametrach. Tak jak myślałem, że po zebraniu coś skorygują (na zebraniu nikt słowem nie pisnął o obniżkach, wszystko przecież jest git). Uzasadniają to ciężką sytuacją na rynku i tym że inne podmioty również obniżyły cennik. W pierwszej kwestii zgoda, ale w drugiej już nie do końca. Konkurencja po korektach płaci lepiej niż oni przed. Ciekawe ile latem będą płacić. Czekam aż mleczarnia wyrówna swój cennik z konkurencją ale po kliku latach tracę cierpliwość. Zapewne ostatni rok tutaj. Pozostaje Koło (Kępno) i Mlekovita (Kościan) do wyboru, bo jeżdżą w okolicy.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

ziemniaki masz po 20gr a w Tesco pewnie koło złotówki więc nie o to chodzi po ile chodzi w detalu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Komodo bez przesady nie 5 zł za kg. wyprodukowanie kg tego mleka pi razy dzrwi to  10-11 zł/kg. W detalu 25zł to w hurcie powiedzmy po srodku. Jak gdzies się machnąłem to mnie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Nie chce mi się zdjęcia robić wypowiedzi z lowicza z zebrania pisze jak bykze proszek już po 5czy 5,50 a koszt taki jak mówisz ale pamiętaj że mają proszek masło maślankę także ze potrzebą ileś litrów mleka to nie znaczy ze tylko to zrobia i koniec bojuż by bankrutowali dawno aoni  z gowna bat ukreca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

łowicz za luty niby bez obniżki, pewnie polecą za marzec jak się zebrania pokończą. 


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Znam takiego co uciekł z Sierpca do mlekovity bo filtry w cysternie zapychał takie ekstra mleko. Można mi wierzyć nie trzeba.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1581

A ja znam takiego co Sierpc rozwiązał z nim umowę bo bakterie ze zbiornika wreszchem  wychodziły .

Z sierpca sam nikt normalny nie ucieka chyba że go wykopią .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190

Wczoraj pije sobie ze szwagierkiem a tu przychodzi mu sms piatnica 12 gr w dol teraz po odliczeniu tych 10 gr udziału wyjdzie mu 1,41 na rękę a mowil ze dla jego sąsiada co mniejszy 1,37. Jak juz piatnica zjeżdża to będzie wesoło. Ogólnie teraz zaczely sie obniżki z powodu malej ceny za produkty a w maju zaczną sie obniżki sezonowe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj